Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Mislim da ce potrajati posto ce "biti kucane" samo u nuzdi u slucaju ulaska kontrole....
Ja tako već mesecima... 10 karata koje sam kupio, iskoristio sam 4 komada!Tako ću i sa ovima...
Link to comment
Dobrodosao u moj svet, dragi forumski prijatelju.Inace, breaking news: ulaznica za carobni svet GSP-a danas nema na trafikama, samo u vozilima GSP. Pazi da im ne dam 120 dinara. In other developments, novi tramvaj spanske proizvodnje (Hamlet ne voli kad ga zovem "spanac"), juce je imao udes na Bulevaru, sudar sa "puntom" kod Trscanske.
huh.gif ako mislis na mene. Zovi ga i loncem, samo plati kartu za njega tongue.gif
Link to comment
Ja tako već mesecima... 10 karata koje sam kupio, iskoristio sam 4 komada!Tako ću i sa ovima...
Pa dobro sad ili potrosi ove do 10. ili idi dole da doplatis za nove....
Link to comment

Mozda nije primereno trenutku, ali zna li neko gde se kupuju karte za Beovoz, i koju zonu da kupim, treba mi karta na relaciji Franš-Zemun? p.s. nemam markicu, samo me mrzi da vozim preko Gazele petkom popodne

Link to comment
Mozda nije primereno trenutku, ali zna li neko gde se kupuju karte za Beovoz, i koju zonu da kupim, treba mi karta na relaciji Franš-Zemun? p.s. nemam markicu, samo me mrzi da vozim preko Gazele petkom popodne
U BG vozu važe GSP karte.Ako baš hoćeš da koristiš Beovoz, kupuješ karte na stanici tj. na trafici kod silaska u stanicu Karađorđev park.A ovo sa 77icom - užas. To je moj stari komšiluk i stanica. Tu, pored okretnice ima i neka brza hrana, pored je i prodavnica i stalno prolaze ljudi. Pretpostavljam da je bus naleteo na nekoga od njih. Grozno. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...