Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

5 minutes ago, gospa buba said:

nebitno. svako na svetu ima pravo da nema broj ni uredjaj. dok ne kazu drugachije.

sent from my not bubamoto
 

Tačno.

Isto tako je rekao da će napraviti i plastike.

 

Isto tako je rekao još mnogo toga što može da bidne ali ne mora da znači.

Link to comment
45 minutes ago, gospa buba said:

nebitno. svako na svetu ima pravo da nema broj ni uredjaj. dok ne kazu drugachije.

sent from my not bubamoto
 

 

Pa da, al jbg, u Holandiji recimo ne mozes parama da kupis kartu, moras platnom karticom. Isto tako niko te ne tera da imas platnu karticu, ali sistem od tebe to trazi.

 

Po meni to nije toliki problem, problem je sto se nisu potrudili ni trunku da edukuju tehnicki nepismeno stanovnistvo, neke stvari bi isle mnogo brze. No to im ne ide u prilog, pametan glasac nije uvek i siguran glasac.

Link to comment
2 hours ago, Tale said:

Stariji od 65 neće morati da kupuju bilo kakve karte niti da šalju bilo kakav SMS.

šta će oni koji izgledaju mlađe no što jesu. znam neke. :naughty:. LK na uvid?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Pa da, al jbg, u Holandiji recimo ne mozes parama da kupis kartu, moras platnom karticom. Isto tako niko te ne tera da imas platnu karticu, ali sistem od tebe to trazi.

 

Po meni to nije toliki problem, problem je sto se nisu potrudili ni trunku da edukuju tehnicki nepismeno stanovnistvo, neke stvari bi isle mnogo brze. No to im ne ide u prilog, pametan glasac nije uvek i siguran glasac.

jbg, u holandij vozač vidi da nisi validirao karu, ne kreće, opomene te preko razglasa a putnici te požuruju. daleko smo mi od nizozemaca.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Osniva se novo javno preduzeće???

 

To preduzeće je već osnovano: 

Screenshot_2023-04-07-17-37-14-359_com.android.chrome.thumb.jpg.345ac4616af28f56a7e16e6bd542c131.jpg

 

1 hour ago, djordje geprat said:

šta će oni koji izgledaju mlađe no što jesu. znam neke. :naughty:. LK na uvid?

 

Podeliće kartice ili potvrda preko aplikacije.

Link to comment

@Tale Pošto vidim da si upućen, u čemu je prednost odvajanja u posebno preduzeće naplate usluge osnovne delatnosti preduzeća,, i koje mogu biti moguće mane, da ne kažem zloupotrebe?

Hvala.

Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:

Hm, ili je sinoć zabagovao na prezentaciji ili je jutro pametnije od večeri, juče je eksplicitno rekao da se ukida karta od 90 min. :isuse:

Bukvalno je tako rekao, ovo je sad neko saniranje štete nakon loših reakcija…

Nema nikakve logike, 90-o minutna karta od 50 dinara čini onu dnevnu od 200 skroz besmislenom, moraš da provedeš više od 4 x 90 min u prevozu pa da se isplati. I 100 je onda puno za dnevnu. Biće ovde još dosta izmena, a ne bi me čudilo ni da ostane stari sistem…

Edited by mraki
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...