Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

A sta ce da rade oni koji nemaju smart telefon, a zaposleni su? Kajo ce oni dokazivati da su uplatli prevoz? Kako ce bilo ko dokazati da je platio? Ja znam da mnogi uopste ne koriste mobilni internet,da ne zele da trose i na to. 

Sve ovo deluje amaterski odradjeno, bez analize, pa makar i naprednjacke, i da ce lprvog maja biti haos.

  • +1 3
Link to comment
43 minutes ago, Arkadija said:

A sta ce da rade oni koji nemaju smart telefon, a zaposleni su? Kajo ce oni dokazivati da su uplatli prevoz? Kako ce bilo ko dokazati da je platio? Ja znam da mnogi uopste ne koriste mobilni internet,da ne zele da trose i na to. 

Sve ovo deluje amaterski odradjeno, bez analize, pa makar i naprednjacke, i da ce lprvog maja biti haos.

SMS poruku možeš da pošalješ i sa Ne-smart telefona. 

Kao što i parking plaćaš običnim sms-om.

Link to comment
35 minutes ago, Arkadija said:

Znaci ceo mesec moras da cuvas poruku kao dokaz o uplati za tekuci mesec.

 

Dobro aj sad, čuvanje poruke nije baš tako težak poduhvat. Meni je bilo uvek teže da sačuvam busplus karticu od gubljenja po džepovima jakni, tek kad krene menjanje vremena, a ja čas jednu čas drugu.

 

Meni je ovde gore što moraš da imaš mobilni telefon. Šta ako nemam mobilni, jer ne želim da ga imam, ne treba mi, ne zovem nikoga?

  • +1 3
Link to comment
Quote

Cena karte koja je važila 90 minuta i iznosila 89 dinara, prema najnovijim najavama gradonačelnika Beograda, biće 50 dinara, a pojeftiniće i mesečna, koja će umesto sadašnjih 3.000 iznositi 2.500 dinara. To je jutros potvrdio Aleksandar Šapić

Juče je, izgleda, zabagovao, pa je čitao sa pogrešne pp prezentacije, jer ove podatke nije izneo.

 

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Ovde su dve varijante: ili ga staro SNS jezgro namešta - pa su mu podvalili pogrešnu prezentaciju, ili su ovo ekstra brze izmene na osnovu reakcija čuvenih fokus grupa :) Sramota je u svakom slučaju

  • +1 3
Link to comment

pre nekih mesec dva bilo je reči da će se u vozilo ulaziti isključivo na prednja vrata i da će u svakom vozilu biti kontrolor. ili sam ja to sanjao.

Link to comment

i, prosta stvar. nemam / ne nosim telefon. šta će da se desi kada dođe "beli" do mene. očito je da sam 65+. ako mu dam LK da proveri, može da mi piše kaznu. ako mu ne dam.... haps?

 

a sve je funkcionisalo.

Link to comment
SMS poruku možeš da pošalješ i sa Ne-smart telefona. 
Kao što i parking plaćaš običnim sms-om.
moj otac u zivotu nije poslao sms. srecna okolnost je shto je dovoljno mator.

obaveza imanja mobilnog broja, pa onda i/ili uredjaja, to jeste problem. ne mora niko da ima nishta od toga.

bice da je ovo neka probna patka, pa sad chekaju da mi izdrmusamo sluchaj uzduz i popreko, izoptimizujemo im sve i oni lepo vide na shta cemo da pristanemo. kao nefornalni referendum o gsp i to smo im reshili i sve cemo tako da reshavamo, direktnijom demokratijom s_w.gif

nije prvi put, pa zakon o policiji im utedjujemo koliko, 2, 3 puta?

ukoliko ih je uopshte briga, naravno.

sent from my not bubamoto




  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...