Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

12 minutes ago, Frank Pembleton said:

KZŠ je bila potpuni spektakl!
Ja bi, majkemi naplaćivao karte za ovaj cirkus.
Meni je ipak vrhunac rečenica:
"Od prvog maja građani višeneće morati obavezno da ulaze na prednja vrata i izlaze na zadnja, to maltretiranje ćemo ukinuti!"



....shiit has hit the fan.

Stvarno je to rekao? Očigledno da se debilčina nije provozala autobusom još od kraja prošlog veka.

  • +1 1
Link to comment

jel to aplikacija vec integrisana u mts sistem ili je to neshto staro? :unsure:

naravno da nema priche o ulazenju na prednja vrata, danas sam bukvalno naruke unela neku zenu u 68, saplela se, stala na pola ni tamo ni tamo, drz zenu drz shtap drz tashne, niskopodni autobus visok bar pola metra, baja drnda motor on bi da krene. i sad ona treba da udje napred i onda da kruzira po autobusu dok se ne tempira kad ce da izadje. majke da vuku nejach, babe pijacu, i bez toga cemo da izginemo :ph34r:

sent from my not bubamoto

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

mnogo je 200 za dan kao jedina opcija. da su ostavili makar tu pojedinachnu za malo stanica na sat ipo, imalo bi smisla. koga briga za ceo dan. jedino ako ne ciljaju da mesechnu uchine primamljivom, ali to je vec dosta matisha...
 

 

Ne. Cilj je da se na prepad poveca cena GSP. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

 

Ne. Cilj je da se na prepad poveca cena GSP. 

Misliš da  bude atraktivniji nekom budućem potencijalnom kupcu?

Kao, vidi bato, bila karta 90 din, a mi je povećali na 200 i niko ništa nije rekao, znači možeš da naplačuješ 500 din i da ih pride mlatiš bejzbol palicama i polivaš govnima, sve u fulu.

  • +1 1
Link to comment
Stvarno je to rekao? Očigledno da se debilčina nije provozala autobusom još od kraja prošlog veka.

Više puta....



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Misliš da  bude atraktivniji nekom budućem potencijalnom kupcu?

Kao, vidi bato, bila karta 90 din, a mi je povećali na 200 i niko ništa nije rekao, znači možeš da naplačuješ 500 din i da ih pride mlatiš bejzbol palicama i polivaš govnima, sve u fulu.

:lolol:

 

Ma jok, mislim da GSPu generalno fali para, to je valjda najveci izdatak Beogradskog budzeta te im ova promena dosla lepo kao izgovor da sustinski podignu cenu usluga. 

Link to comment
3 minutes ago, Shan Jan said:

 

 

Ma jok, mislim da GSPu generalno fali para, to je valjda najveci izdatak Beogradskog budzeta te im ova promena dosla lepo kao izgovor da sustinski podignu cenu usluga. 

GSP je rupetina bez dna. Sistem koji je ostao još iz socijalizma (kao i pojedini autobusi i tramvaji), i kome je jedini spas da nestane sa lica zemlje i napravi se potpuno novi. Što se nikada neće desiti, naravno.

  • +1 1
Link to comment

sve je to 1 budalaština.

- ideš nešto namenski da obaviš do sada 69 novo 200

- glup sam za mobilne telefone, nemam pojma ni o aplikacijama ni SMS. šta onda?

- "beli" će da budu u službi GSP umesto onoga što im je posao?

. naveo kako će prevoz, u principu, da bude jeftiniji. na čiji račun?

  • +1 1
Link to comment

sta je ovde informacija u moru suma: da ce ridzovani-silosi biti u belom... necemu?

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...