Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

28 minutes ago, Lucia said:

zato ta Linija 1 sada prakticno "iz nigde za nigde" ima prioritet nad Linijama 2 i 3 koje bi sluzile daleko vecem broju gradjana. 

slika01-lat.jpg

 

 

 

 

  • Haha 7
Link to comment
34 minutes ago, djordje geprat said:

razumem Njihovu opsesiju BnV ali ne razumem potrebu za stanicom "mostar". to je rastojanje jedne tramvajske stanice do "sajma".


Valjda je Mostar bitan jer se tu preseda na autobuske linije koje idu preko mosta

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, goofs said:

Valjda je Mostar bitan jer se tu preseda na autobuske linije koje idu preko mosta

 

A tu je i pola sadašnjeg BNV na mestu gde je stanica Mostar (Galerija i sve oko nje, sve do Sajma u sadašnjem obliku).
Neće valjda da štede na stanicama kada treba opslužiti BNV. Ceo grad su postavili naglavce zbog toga, šta je još jedna stanica metroa tamo gde im je baš potrebna.
 

Link to comment
57 minutes ago, goofs said:


Valjda je Mostar bitan jer se tu preseda na autobuske linije koje idu preko mosta

Tako je, to su i rekli kada im je ono udruženje "Po meri metro" podnosilo peticije za izmenu trase metroa. U suštini im je nebitno ko će da koristi liniju van savske obale. S druge strane, pitam se koliko će stanovnika tih novih naselja od 3k+ evra kvadrat biti zainteresovano da koristi metro, svakako da investitori imaju računicu da metro podiže cenu nekretnina. 

Sapatnici koji putuju sedamnaesticama, trijeskečevima i osamnaesticama će da se načekaju još deceniju u najboljem slučaju. 

Link to comment

dabogda im se poizvrtalo majkemi isuse.gif ph34r.gif

i zasluzili smo da se kiselimo u sedamnaesticama kad smo nesposobni za elementarne stvari. dosad je trebalo da gori, a dosta toga i bukvalno dry.png

edip. nadam se vtk moze da razume umetanje bozjeg delovanja izmedju mene i zeljenog ishoda s_w.gif

sent from my not bubamoto











  • +1 1
Link to comment

:fantom:


Noćni prevoz u Beogradu biće potpuno besplatan, najavio je gradonačelnik. "Ko god noću izlazi, neće morati da s bilo kim seda u kola ili da plaća taksi. Postojaće precizno vreme kada ide javni prevoz i građani će se potpuno besplatno voziti"
 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 3
Link to comment

Ja nisam načisto šta on ovde uopšte pokušava da uradi, koja je pozadina cele priče…

Samo raskid tog ugovora, skukob unutar stranke (sa Vesićem) ili nešto treće?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, mraki said:

"Ko god noću izlazi, neće morati da s bilo kim seda u kola ili da plaća taksi. Postojaće precizno vreme kada ide javni prevoz i građani će se potpuno besplatno voziti"
 

Ljudi, I’m telling you, još samo malo strpljenja i, Bože zdravlja, imaćemo predlog da Gangula plaća nama da se vozimo. 

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment

toliko nepoznavanje situacije/materije/ugovorenog, toliko odsustvo od realnog života/ponašanja odavno nije viđeno.

 

i dalje mislim da se dogodilo "da je dete dobilo igračku" sa kojom ne zna šta će pa je vitla levo-desno, gazi, ........ u jednom ozbiljnom razgovoru/sučeljavanju sa pitanjem i odgovorom bez digresija i napadanja gangula bi ostao bez suvisle rečenice.

  • +1 5
Link to comment

Dali su mu da se igra sa sićom, dok u pozadini ekipa radi i dalje na projektima gde se lapa na veeeeeeeeliko i ooooooogromno. BnV, Metro itd. Majmun u tenak, a sirotinja, tradicionalno, glasa za SNS i bole ih za prevrtanja kocki i sl. jer stiža BŠU paket i par crvenih za glasanje. Još olovka pride, super!

  • +1 3
Link to comment
Mozda se zaboravilo kako izgleda kad kolona taksista mili Pupinovim bulevarom ka Brankovom mostu..taman je vreme da podsetimo
[emoji38]ol:

pa uvek ce biti kakve burzoazije koja ce se vozati taksijima, vec sad to nije za narod. oni se ionako sami zale shto ih zivka neka seljana boranija, dok su nekad, u doba beograckog vrelog asfalta, vozili samo josipa broza i marlona branda. na fest i u teatar, pretpostavljam. mene ce distrpe shto sam profesorka univerziteta i mnogo sam dostojanstvena osoba, jedva da mi se poznaje da sam narod, ali neki red ipak mora da se zna hihi.gif

da ne bude zabune, to su mi objasnila od pochetka godine neka 4 razna lika u voznjama od po 900 dinara i osecala sam se bash vazno dry.png

dajte besplatan prevoz da ne muchimo ljude s_w.gif

sent from my not bubamoto


  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...