Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ali tamo je najzanimljivije upravo zimi.pi... <_<
Slažem se. Ali ne mogu da zamislim nesrećnike koji će da delju dežurstva gore celu zimu po katastrofalnom vremenu zbog par planinara, koji se možda pojave, a možda i ne.edit:p1050889y.jpglaugh.gifŽlijebi. Edited by Anonymous
Link to comment

Da, to je ideja. Ali od ideje do realizacije je dugačak put. To neko treba da plati, a oni tek sad prave finansijku konstrukciju. Nadam se da će uspeti.

Link to comment

E lepo. Baš me zanima da li će se tamo pojaviti političari i koji su od njih spremni da se drndaju džipom do gore. Javi ukoliko nešto načuješ, zanima me.

Link to comment

bio je neko iz ministarstva, valjda pomocnik ministra, i predstavnik njemacke institucije koja je dala pare za dom, ali nisu htjeli medijsku paznju.a bilo bi sasvim prigodno da pompezno otvore planinarski dom, posto je to najvece ulaganje u hn turizam u posljednjih 20 i nesto godina :)u nedjelju je otvaranje za obicne smrtnike.

Link to comment

Pa niko od njih neće da rastura svoju debelu guzicu neudobnim putem džipom do gore, ne bave se oni politikom zbog takvih stvari. A da su hteli da angažuju helikopere ne bi sad serpentine bile sjebane. Šteta, a rekao sam da će im doći Milo i održati veličanstven govor.Izgleda da sam bio privilegovan, spavao sam u domu pre 15 dana, doduše oprao sam im sve prozore u prizemlju. Načuo sam pred odlazak da će noćenje biti 12 evra (skupo), valjda će za članove planinarkih udruženja biti jeftinije.

Link to comment
  • 2 months later...

ja sam sinoc oko osam saltala programe i naletela na neku novu crnogorsku seriju u kojoj glume mima karadzic (niksicki outlaw gradjevinski preduzetnik u budvu), giga moravac (djed u postenu budvansku porodicu koji je oslobadjao pastrovice od italijana), onaj lepi crnogorski glumac bane (neki mutni lik; slutim da ima nerascicene racune sa mimom od puno ranije), mladen nelevic, ljiljana blagojevic, itd...ne mogu da opisem, ali mogla sam da gledam jos tri sata da je bilo. nije onako mucno realisticna ko djekna (inace, prijateljica koja radi za UN kaze da u nesretni shavnik hleb i novine i dalje stizu tek svakog drugog dana), a nekako nije ni retardirajuca kao mjesoviti brak (iako slutim da je ista produkcija ovde; zbog mime k.) jer postoji kriticki osvrt prema burazerskoj poslovnoj kulturi u crnoj gori, (ne)postenju, novoj eliti, nadolazecim rusima...a i kad snimaju svakodnevnicu ko da gledam moje drugare odozdo s kojima sam odrastala.meni se ovo gleda i molim morganu da ovo prati sa mnom!!! pliiiizzz! ovo je ko pavic na crnogorski nacin, samo za nijansu bolje!procitala sam da se zove 'budva, u pjenu od mora' i da ce se davati i na srpskoj tv prva, a za nju ima streaming. :D

Link to comment
ja sam sinoc oko osam saltala programe i naletela na neku novu crnogorsku seriju u kojoj glume mima karadzic (niksicki outlaw gradjevinski preduzetnik u budvu), giga moravac (djed u postenu budvansku porodicu koji je oslobadjao pastrovice od italijana), onaj lepi crnogorski glumac bane (neki mutni lik; slutim da ima nerascicene racune sa mimom od puno ranije), mladen nelevic, ljiljana blagojevic, itd...ne mogu da opisem, ali mogla sam da gledam jos tri sata da je bilo. nije onako mucno realisticna ko djekna (inace, prijateljica koja radi za UN kaze da u nesretni shavnik hleb i novine i dalje stizu tek svakog drugog dana), a nekako nije ni retardirajuca kao mjesoviti brak (iako slutim da je ista produkcija ovde; zbog mime k.) jer postoji kriticki osvrt prema burazerskoj poslovnoj kulturi u crnoj gori, (ne)postenju, novoj eliti, nadolazecim rusima...a i kad snimaju svakodnevnicu ko da gledam moje drugare odozdo s kojima sam odrastala.meni se ovo gleda i molim morganu da ovo prati sa mnom!!! pliiiizzz! ovo je ko pavic na crnogorski nacin, samo za nijansu bolje!procitala sam da se zove 'budva, u pjenu od mora' i da ce se davati i na srpskoj tv prva, a za nju ima streaming. :D
Nije tačno! Kako je novi put probijen, procvijetalo je u Šavnik. Čak je otvoren i fast-food.
Link to comment

ouvaj, jest bilo teško kako je zatvorena trikotaža TITEX, ali je novi put stvarno doneo malo živosti... Nikšić-Šavnik-Žabljak-Pljevlja se stiže za 2 sata, tako da ima makar novina. ima i sjajan ribnjak, divna losos-pastrmka, i pomenuti fast fud.a i jedno deset ljudi je zapošljeno u policiju, da motre na prebrzu vožnju.P.S. ne obećavam za seriju ništa, potrudiću se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...