Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel se isplati ići na taj novi auto put krozcrnu goru, koliko toga ima(u km)?

 

 

gde je @namenski kad je najpotrebniji

:dry:

isplati se. mozda 100 km ali izbegnes one gore dole i krivincine. 

ali jos nije usao u zvanicnu uporabu.

voze se ovi sa brzim autima i kamioni bemaxa ( milova firma)

Link to comment

aj ću da vidim, s obzirom da mi je krajnja destinacija hn jedino zarad avanture da probam

 

ovo preko pljevalja i durmitora je ok

Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

aj ću da vidim, s obzirom da mi je krajnja destinacija hn jedino zarad avanture da probam

 

ovo preko pljevalja i durmitora je ok

pa da. ima prelepih predela.

ja pre neki dan bio prvi put u gusinje, plav, berane, vratili se preko albanije ( to je neverovatan put. bolji nego platije) sve je bilo prelepo, jedino klopa bezveze. precenjena ali predeli su 👍

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel se isplati ići na taj novi auto put krozcrnu goru, koliko toga ima(u km)?

 

 

gde je @namenski kad je najpotrebniji

:dry:

Nije još uvek zvanično otvoren. Još nije prošao tehnički pregled. U Novi idi ili preko Žabljaka ili na Tjentište.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

sad se vratio iz porto novog, me like. više no porto mne, nekako ima više prostora, sve je šire ima dosta(relativno) zelenila za tako neki rizort, doduše možda je ukupan utisak iznenađujuće visok zbog namanja bilo kakve gužve

 

 

da dobijem na lotou, mislim da bih mogao bez puno muke da se preselim i živim tako negde

Link to comment

meni se portonovi ne svidja, cista je generika. nijedan od tih porto ovo ono projekata nije ni najmanje hrabar i ne dobacuje ni do 15% nekakvog, sta znam, babinog kuka ili bilo cega gradjenog u zamahu modernizma (da ne ulazimo u detalje oko turistickih trendova koji diktiraju organizaciju prostora - ne diktiraju arhitektonski pecat).

ali ni najmanje ne sporim da je mnogo doprinio da hercegnovska rivijera ozivi.

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

sad se vratio iz porto novog, me like. više no porto mne, nekako ima više prostora, sve je šire ima dosta(relativno) zelenila za tako neki rizort, doduše možda je ukupan utisak iznenađujuće visok zbog namanja bilo kakve gužve

 

 

da dobijem na lotou, mislim da bih mogao bez puno muke da se preselim i živim tako negde

ne, volim one krcme kraj puta u prcanju, mirise riba, so, kakvu sam devojcuru video juce u baosice ili kumboru ( whatever).

pa one planine a topli jug, to ni island nema.

treba mi u zivotu samo neki camcic, neki bezveze auto i nista drugo.

malo bih lutao skadarskim jezerom i crmnicom ili malo da se udaljim od vreve.

tu je mir i spokoj.

 

 

  • +1 2
Link to comment

meni nekako modernizam ne ide uz jadran, pile, sisa i taj fazon

 

ovo mi je baš uklopljeno(posle ulazne rampe :fantom:) kao mali primorski gradić

 

i da, nema kola sa sus motorima, možda i najveći plus u celom ambijentu

 

 

 

mislim da su i porto novi i porto mne bile hrabre vizije nečega što bi trebao da predstavlja high turizam u mne, i drago mi je da nisu stali na pola puta

  • +1 1
Link to comment

lepo izgleda prno novi ali ne nalazim sebe tu.

mogu popiti kafu i sl ali tu da provodim vreme ipak ne.

mozda se i osecam kao outsider, sta znam.

volim nemar mediteranski, dok gledam u daljini u more i mucim se za volanom, cmizdrim za parkingom i hladnim pivom i onaj blazeni tren kad uronim u more, kad mi se cini da sam pokrenuo vale ili plimu 🤣,

i tek onda sam novi cova, bar nekoliko sati opet spreman na sve.

mislim da cu brzo na partibrejkerse i rundeka ali bez da platim kartu vec cu na jedan brezuljak iznad tog stadiona. jos se dvoumim..

  • +1 2
Link to comment

ne mogu više to, umoran sam od tuđeg nemara i lahko ćemo, i prčvarnica pored puta gde svako hoće da ti uvali rog za sveću. gde prvo moram da skupljam pivske zatvarače i podmećem pod nogaru stola da mi se ne bi prosulo piće, i da se pravim lud što je pre mene 16 puta u istoj fritezi pržio klopu pre nego što je meni doneo

 

ne mogu brate mili, hoću za svoje pare da ne gledam vegetu na brancinu i ne slušam priče milo/vučić/krotone iz dvojke

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...