Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

O, da. Cini se da se stvari vracaju u normalu (iza kamera:)Sasvim dobra deseta epizoda. Hajlajt: stari engleski dzentlmen i njegov shtap
meni je bilo bas bezveze sto ovog engleskog metuzalema maltretira ostarjeli otacjeftino nekakoali jeste tacno da je epizoda mali pomak u odnosu na prethodne korindjare, sto si tek kod 8. epizode?sad moram opet da citam sta si pisao prethodnih nedjelja, da vidim znam li na koju se epizodu odnosi (posto je podrazumijevana zadnja) :D Edited by morgana
Link to comment
meni je bilo bas bezveze sto ovog engleskog metuzalema maltretira ostarjeli otacjeftino nekako
Ne znam da li je do mojih predrasuda o englezima, ali ona scena mi je, iako sam bio zatecen, delovala logicno. A da je edzi, jeste
Link to comment

Hm, meni i logično i verodostojno, a nije da imam neke predrasude prema Englezima ;)I da, deseta epizoda je što se mene tiče bila sasma dobra. Zaboravih da napišem ranije, ono dete što glumi malu Drejper, mnogo dobro.

Ne znam da li je do mojih predrasuda o englezima, ali ona scena mi je, iako sam bio zatecen, delovala logicno. A da je edzi, jeste
Link to comment
korindjare, sto si tek kod 8. epizode?sad moram opet da citam sta si pisao prethodnih nedjelja, da vidim znam li na koju se epizodu odnosi (posto je podrazumijevana zadnja) :D
nemam motivaciju da gledam. ovde nema više ničeg kvalitetnog, samo ređanja događaja bez ikakvog smisla ili vrednost :(u epizodi sam kada onaj mali dobije otkaz zbog sukoba sa džoan. oskrnaviše i nju post-92-1192010197.gif
Link to comment

Ih, kako razblazena epizoda. Da li se meni cini ili polako dobijamo reprizno finale druge sezone? Elem, kembel nece otici kod one budale, pasce neko prekomponovanje u firmi (sterling i formalno ostavlja veci prostor kembelu), megan je zatrudnela, kuper umreo, pegi avanzovala, dzoanin coek zagino, sterling vaskrso.

Link to comment

nije mi jasno na koju foru vise ne lici na sebe. na ove dve fotke kao da niej ista osoba. a jeste. se secas nekog filma njojzinog? ja sam je gledao samo o onom wild and hilar delirious sa mischom barton.

Edited by McCabe
Link to comment

to je dzesika pare, donova nova sekretarica. evo sad nadjoh, pojavice se i ovde. :wub:a govorim o jucerasnjoj epizodi. ne znam, mozda sam ja dekoncentrisan ali sve mi je bilo nekako razblazeno, predvidivo, vec vidjeno (u samoj seriji). jbm li ga.si gledao? kako se tebi dojmila?

Edited by McCabe
Link to comment
to je dzesika pare, donova nova sekretarica.
Ooooo moj boze, ono nestvarno bice, andjeo sa dugim vratom:) neopisiva jebtw koja "jucerasnja", mislis deseta ili jedanaesta? Ja jedanaestu upravo skidam
Link to comment

Dakle, tako se prave dubokoumne serije, sa smislenom radnjom, pažljivo razgrađivanim likovima i delikatnim odnosima između njih. Izmenjaju se sekretarice...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...