Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

otpustili su nekoliko najvažnijih scenarista
znaci sve i svi su tu, sem smisla ^_^@najgori :lol: Edited by lostfanforever
Link to comment
do god je weiner tu, ostali i nisu zaista bitni...
ne znam šta ovo znači ali ako misliš da je poslednja sezona bila dobra želim da to kažeš jasno i glasno, a ne ovako, da rešavam boshoku angry.gif Edited by korindjar
Link to comment
je l' se zna ko je napisao karusel?nasao: Matthew Weiner & Robin Veith
Ovo sto si linkovao napisao je jedan od otaca advertajzinga Ogilvy :) (mislim?)
Link to comment
ne znam šta ovo znači ali ako misliš da je poslednja sezona bila dobra želim da to kažeš jasno i glasno, a ne ovako, da rešavam boshoku angry.gif
pocela kilavo, fino se zavrsila
Link to comment
pocela kilavo, fino se zavrsila
i meni.a sa weinerom nisam bas teo da nesto pesnicki dvosmisleno pametujem. jednostavno, on je 99% serije i dok je on tu, ja cu je pratiti. nego, da li je neko citao sjajan intervju sa njim u rolling stone magazinu od pre nekoliko meseci? jako je dobar intervju, ali ne mogu da nadjem/skinem i e-verziju...
Link to comment
i meni.a sa weinerom nisam bas teo da nesto pesnicki dvosmisleno pametujem. jednostavno, on je 99% serije i dok je on tu, ja cu je pratiti.
4. sezonu sam prekinuo oko 10. epizode jer je bilo nepodnošljivo gledati raspad. wiener ipak nije 99% serije jer pod njim se dešava ta neprijatnost.interesantno je da su osnovali novu kompaniju na početku 4. sezone kada su i otpustili dobar deo scenarista, što je u stvari bila simbolika koja je usrala samu sebe, pošto daleko od toga da je uspeo ispratiti kvalitet koji je serija imala pre toga. meni je čak porazno da su tim rezom izbacili nekoliko likova za koje očigledno nisu mogli da pišu, a bili su izvanredno zanimljivi (gay grafičar najpre). ostali likovi su žestoko iskasapljeni, pre svega džoan, sterling i kuper, a don je postao jednostavno jadan kao i serija.99% percent of my foot in their ass
Link to comment
4. sezonu sam prekinuo oko 10. epizode jer je bilo nepodnošljivo gledati raspad. wiener ipak nije 99% serije jer pod njim se dešava ta neprijatnost.interesantno je da su osnovali novu kompaniju na početku 4. sezone kada su i otpustili dobar deo scenarista, što je u stvari bila simbolika koja je usrala samu sebe, pošto daleko od toga da je uspeo ispratiti kvalitet koji je serija imala pre toga. meni je čak porazno da su tim rezom izbacili nekoliko likova za koje očigledno nisu mogli da pišu, a bili su izvanredno zanimljivi (gay grafičar najpre). ostali likovi su žestoko iskasapljeni, pre svega džoan, sterling i kuper, a don je postao jednostavno jadan kao i serija.99% percent of my foot in their ass
Ne znam sta da ti kazem. Da, jeste slabiji serijal i dobro, nemoj gledati i gubiti vreme. Umesto toga kukaj o tome po forumima...
Link to comment
Ne znam sta da ti kazem. Da, jeste slabiji serijal i dobro, nemoj gledati i gubiti vreme. Umesto toga kukaj o tome po forumima...
nekako imam utisak da se ovde zapravo radilo o tome da sam ti ukazivao gde grešiš kada si wienera proglasio za 99% serije i još ti proširivao sa propalom simbolikom koju su hteli da ugrade kada su otpustili piscejako si nezahvalan i slabo trpiš kritike Edited by korindjar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...