Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

nekako imam utisak da se ovde zapravo radilo o tome da sam ti ukazivao gde grešiš kada si wienera proglasio za 99% serije i još ti proširivao sa propalom simbolikom koju su hteli da ugrade kada su otpustili piscejako si nezahvalan i slabo trpiš kritike
99% si u pravu...
Link to comment

korindjare, kak si prokleto racionalan angry.gifja sam zavrsila sezonu usprkos nesvidjanju. i opet cu.

Ovo sto si linkovao napisao je jedan od otaca advertajzinga Ogilvy :) (mislim?)
nesto o nostalgiji ili konkretno karusel? 60tih je za kodak radio jwt i pokupio clio prve ili druge godine te nagrade*jel u mad menu mozda nesto iskombinovano iz vise izvora?kako god, mnogo dobra scena.*sad sam nasla, nagradjeni su za tv reklamu za neki kodakov proizvod Edited by morgana
Link to comment
  • 1 month later...

-roletne u kancelarijama i svjetlost koja ulazi kroz njih i neboderi koji se vide u pozadini-prolasci kroz vrata bar 5-6x po epizodidodatnih 15 bambija za seriju zbog takvih detalja

Link to comment
  • 1 month later...

ako kojim slucajem nekog zanima, na fox life-u ide mad men svakodnevno u 10 i nesto ujutruova mala sali drejper je najkulje tv dijete ikad

Link to comment
  • 3 weeks later...

На серији се већ докторира и магистрира а семинарски радови се пишу увелико.После почетних похвала већ је ствар моде заузети критичан став према уратку.Некако најјача критика, чини ми се, полази од тога да је серија заправо чиста мелодрама, да је једина права суптанца ко кога и ко с ким, као и у свакој сапуници, а да су се гледаоци дали заварати ретро шмеком и реконструкцијом шездесетих.Ја сам испочетка с уживањем гледао серију.Свака реконструкција блиске прошлости је занимљива. Ту се гледаоцу пружа задовољсрво да ужива у накнадној памети, а и да изигра данашњи терор политичке коректности.Poslednju sezonu nisam video, ali kod dobrih serija je problem što su sve gore što se više razvlače. (Za razliku od šećernih vodica.)

Link to comment
а да су се гледаоци дали заварати ретро шмеком и реконструкцијом шездесетих.
taj sam. ja sam prvobitno očekivao suvi advertjazing, onda sam prihvatio kompromis da će to biti neko portretisanje amerikanštine u brzim vremenima, a onda sam pogledao 4. sezonu i sad mogu da ti kažem da ćeš uživati još više u šećernoj peni i balonima. ali kad neko iskopa telstar* kao podlogu za odlazak na spejs konferenciju to ne mož da ne valja! :Hail: *mislim da ovo već sto puta pominjem, verovatno bar deset puta na ovom forumu ali moram...
Link to comment
Poslednju sezonu nisam video, ali kod dobrih serija je problem što su sve gore što se više razvlače. (Za razliku od šećernih vodica.)
džisz fakin krajst. kako jebeni sopranosi ili vajr nisu popustili u 5 i više sezona i još daješ tako neke definitvne stavove tipa zašto se vade patke na med mene bez da si gledao raspad od poslednje sezone. urgh! Edited by korindjar
Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...