Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

ma bitno je da si napisao da je to najkvalitetnija serija u opticaju. ti si odgovoran ako uzalud potrosim vreme. sopranose si hvalio i nisam se pokajao pa sam zbog toga resio da pogledam mad men.

Link to comment

Upravo gledam osmu epizodu. Na moje zaprepascnje, pocela je Drejperovim unutrasnjim monologom - pa jbt, oni ga kasape sa gushtom. Toliko je plitko da sam popizdeo. Bolje da su stali kod trece sezone.

Link to comment

skontah i da pate od neznanja upravljanja jednim epskim likom kakav je sterlingovo što su ga stavljali ovu epizodu da kuka preko telefona i ne kaže ništa, plus što nisu mogli da smisle ikakvu radnju koju bi snimili pre tog razgovora je jasan primer da oni nemaju pojma sa njegovim likom. zato su on i kuper toliko sjebani ovih par epizoda

Edited by korindjar
Link to comment

Mda.Ako se iskluci voiceover (bukvalno, na tastaturi), serija skoro da poprima stari shmek. Probao sam to sa scenom u bazenu - za 70% je bolja.Bice da sam imao pravo kada sam pominjao fokus grupe: sigurno su se ljudi zalili da im "nije bas jasna radnja" ... jebena komercijala.Da pohvalim ipak neopisivo dobro i odmereno svetlo. Cini se da ga rade sve bolje, ako je to uopste moguce. Art direkcija i direktor fotografije su i dalje jedan od boljih aspekata serije.

Edited by CowBoy
Link to comment

ali je zvuk losijipegi ide u dobrom pravcu, vjerovatno je to malo i referenca na mary wells, prvu direktorku ovece adv agencije, s tim da je ova vise voljela brodvej od zagusljivih podruma, al to je tomeni se nije svidjela epizoda, nanervirao me drejper sa unutrasnjim monologom i plivuckanjem zarad odmora glave, nekako mi je to jeftin nacin da se lik revitalizujeal to bih i oprostila, uz svu jeftinocu cinicnog, izgubljenog junaka i vojsovera, da nije one stare sekretarice koja valjda sluzi kao saljivi intermeco sad kad likovi vise nisu stripasti i karikaturalnidzoan se ugojilanesapunjavi sloj jos uvijek postoji kroz reference i tipicne stavove likova, ali je serija prosto losije uradjena nego u prve 3 sezone. tj, isti odnos likova i pravac radnje se mogao dobiti i uz mnogo veci kvalitet pa i manje sapunjavosti

Edited by morgana
Link to comment

Ste primetili tri sestice (u epizodi 9) na zgradi preko puta? Vide se u sceni kad Don udje u kancelariju po Seli nakon sto ga prvi put izvuku sa sastanka.

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...