Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kod babe Čohano

Featured Replies

Deset minuta ne mogu da prestanem da se smejem  :lol:

  • Replies 620
  • Views 76.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Podsetio si me kad je kod mame na poslu Žužana donela tortu u tegli. Nije imala u šta da je stavi i sručila sve u teglu. Slegla ramenima i rekla ‘torta je torta’.

  • Franke min ven, tulumbe!   Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previ

Posted Images

Deset minuta ne mogu da prestanem da se smejem  :lol:

  1. Rastvorimo prah za sok u vodi, dodamo šećer i pustimo da provri.

     

Zamišljam kako krčkam step sok i kakvo čudovište izranja iz toga pri ključanju  :lolol:

deco dobro je da vam je ovo smešno, jer to znači da se ne sećate zašto se ovo pravilo

 

:baba:

Kako sam zavidela drugarima čije su mame ovo pravile,  dok sam ja bila osuđena na palačinke sa nekim domaćim dzemom.

Mlados' ludos'.

samo da prijavim 2 varijeteta princes krofni, a la baba. jedne su se spekle kao klikeri i ni mrdnule, a druge su se, od iste mere, odmah zatim, raspljeskale po plehu u vrlo fine pogachice. obe vrste odaslate u jkp gracku chistocu, standardnom putanjom.

 

urok otklonjen, uzrok nepoznat -_-

:cry:

Zašto? Pa moglo se umakati u fil i...

deca u Bijafri gladna, a ona baca.

deco dobro je da vam je ovo smešno, jer to znači da se ne sećate zašto se ovo pravilo

:baba:

Тих година мој колега једва намакне неку шему да одведе децу недељу дана на тару, код другарових другара родитеља у викендицу. Троје малишана, једно другом до увета. И, поведе их у шуму да беру неке зобалице, купине, дрењине, шта ли беше. Иду мали грађани, неодушевљени шумом, трњем, стрминама. Тата их бодри, као набраћемо, па ћемо правити сок, витамини, здравље за зиму... а један малиша: тата, можеш да нам направиш степиће!

Ето, тако је то било.

 

Поз

Tako je to bilo.

Ne ponovilo se.

Edited by Грешни Василије

Jbt kad se setim kako sam pizdeo što moji neće da kupe te Flavor Aid, Step i sl.

Kad smo stigli do stepa, vise nije bilo flavor aida.

 

Poz

Pa dobro, kod mene je sranje počelo ranije. :D

ne razumem kako je ovo jeftinije od bilo kog domaceg slatkisa koji se zasniva na brasnu i seceru, a nije odvratan, tipa palacinke, koh od griza, carske mrvice, krofne, salarice itd.

 

 

i na kraju krajeva, ako vec imas para da kupis industrijski puding i mleko, sto ne bi jeo samo pudnik, opet za red velicine ukusnije od testa nakvasenog u step sok. ja mislim da to ljudi ne jedu sto su siromasni, nego sto im se svidja.

Edited by rajka

sta su carske mrvice?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.