Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

a npr ta torta od kokakole sa kojom smo poceli ovu pricu uopste nije sirotinjskapa u nju ide 200g oraha i 200g cokolade i jos pola kile drugih sranja,6jajamisim sasvim dobro kosta nije da nije,nego je problem u kombinovanju i utrpavanju svega na gomilu bez mozga i razisljanja..u pravu je banacanina i ja sam mrzela karirane kosulje sa pijace i te male vojne torbe kao skolski ranac,imitaciju starki sam volela,takve sam jedino imala :wub:

Edited by ivy
Link to comment

nikad nisam cuo za taj ananas od tikvica, a za lazne starke jesam, cak sam ih i imaoinace nije lose sto mi to alternativno znamo, sto smo iskusili (premda nije prijala ta zivotna skola, sto bi moja mrs sad pomenula, kad su se krpile najlonke i pravili ulosci)zato smo sto se ono kaze resourceful, umemo da lateralno mislimo, i kad dodje neka kataklizma, proci cemo bolje od ovih sto su odrasli sa srebrnom kasikom u ustima:)Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
ali ova žena iz Dabovićevog recepta... ja nju mogu da zamislum kako izgleda, znam kakva joj je kuća, predpostavljam šta gleda na TVu i ona one kojima se obraća.i jebeno mi je žao i teško.
:Drispektne cini ti se da ipak malo preterujes? Edited by ToniAdams
Link to comment
:lolol:sad još neki recept za tortu od smokija i imamo meni za novaka
smislio sam! slana smoki salata.smoki se potpopi u vodu, da omeksa. tako gnjecav se promesa i koristi umesto majoneza u ruskoj salati. sunka, krastavci, jaja, krompir...moracu da prijavim recept, mozda dobijem nagradu, kao ova sa koka-kola tortom.
Link to comment

A malo preterujete. Kod mene u kraju svi jure sir od seljana, moji su npr odustali od jedne seljanke jer joj sir ima isti ukus preko cele godine a okrenuli se drugoj kod koje su prolecni i jesenji sir dve razlicite stvari. Porodica najbolje drugarice stalno nabavlja svezu izvorsku vodu za pice a sad kazu da i u supi osete da li je cesmusa ili ta voda, mese svoj hleb od mesavine nekih zrna za koja pola ne znam ni sta je to, nesto od toga melju kod nekih rodjaka koji imaju mlin. Valjda to ima i veze gde se zivi jer domacice kopiraju jedna drugu, pa kad jedna ide kod neke seljanke onda i druge imitiraju... u svakom slucaju, jos nisam bila na rucku gde ce neko da me hrani fetom.A sto se slatkisa tice, opet ja ne pravim ali ono sto jedem kod mame i ovih prijatelja kod kojih odlazim mi je skoro uvek bas bas ok. Dok sam u poslasticarnicama jedno 2-3 puta narucila kolac koji je ostao nepojeden a pritom ja stvarno (skoro) sve volim da jedem. Ali oseti se da mnogo toga tu nije u redu, ni fil, ni korice.

Link to comment
nikad nisam cuo za taj ananas od tikvica, a za lazne starke jesam, cak sam ih i imao...
i ja furao lažne starke. zelene.samo kratko jer sam nakon izuvanja smrdeo kao ženka bigfuta u teranju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...