Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

On 22.2.2022. at 20:24, Misko said:

Radioaktivni komarac..divan podkast..bas  onako..Galeb..gledao njegov podkast,sa  onim smaracem Daskom, jedna glavobolja od njih  mi je dovoljna..

 

Znaš kad sam hteo da ga prokomentarišem sto puta...

 

Iskreno, najiskrenije, meni je taj lik nepodnošljiv i za gledanje i za slušanje. Kontam njegovu misiju™, ali niti ume da priča, niti poseduje 1% kreativnosti u toku razgovora za pod pitanej ili ne daj bože zanimljivo pitanje, boja glasa, govor tela - užas užasa, odgledao sam par njegovih podkasta, ali uprkos njemu, ne zahvaljujući njemu. Baš mi je naporan za gledanje a i slušanje...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Znaš kad sam hteo da ga prokomentarišem sto puta...

 

Iskreno, najiskrenije, meni je taj lik nepodnošljiv i za gledanje i za slušanje. Kontam njegovu misiju™, ali niti ume da priča, niti poseduje 1% kreativnosti u toku razgovora za pod pitanej ili ne daj bože zanimljivo pitanje, boja glasa, govor tela - užas užasa, odgledao sam par njegovih podkasta, ali uprkos njemu, ne zahvaljujući njemu. Baš mi je naporan za gledanje a i slušanje...

Galeb, Dasko, ili Komarac?

Link to comment

Pa ja i ne gledam zbog njega konkretno, vise mi se svidja izbor gostiju..i ba smi to i prija,a ne da podkaster melje kao navije, a gost, ako zine koju..inace, prezirem taj manir, kada imas dijlalog gde jedna osoba mahom drzi monolog..Galeb je recimo isto neko ko mnogo prica..

Link to comment

Mislim ne znam čovjeka, ne znam njegovu priču, ponekad mi je ok ta naivnost sa kojom nekad piše na netu, znam da su ga jedno vrijeme drkali nekakvi trolovi ali čovjek izgleda kao da je žrtva nasilja i kao da je pretrpio neke teške traume pa se jedva ponovo sastavio do neke bazične funkcionalnosti. Nemam ništa protiv momka, samo jednostavno ovo nije program za mene, loše me radi.

Link to comment

Juče sam 3 sata gledao inkubator sa Dj Krmkom,ne znam prvo ni kako  sam klikno, ali isplatilo se

Na Krmka nisam ni obraćao pažnju ,ofarbani Ivan Gavrilović,tako sam ga percipirao ,ovaj ustvari ima nekog talenta,profesionalac,solidno elokventan,

njegova pojava je koncept,nešto kao Rambo Amadeus za raju :lolol: 

 

  • +1 1
Link to comment
On 25.3.2022. at 18:01, Fakundo Sava said:

Juče sam 3 sata gledao inkubator sa Dj Krmkom,ne znam prvo ni kako  sam klikno, ali isplatilo se

Na Krmka nisam ni obraćao pažnju ,ofarbani Ivan Gavrilović,tako sam ga percipirao ,ovaj ustvari ima nekog talenta,profesionalac,solidno elokventan,

njegova pojava je koncept,nešto kao Rambo Amadeus za raju :lolol: 

 


Ja negde citao da je zavrsio 2 faxa, pravni i jos jedan. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...