Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Pa ja mislim da svako bira prema gostima. Niko nije toliko dokon da gleda sve zivo. Zato se iznenadim kada vidim pljuvacinu po nekom podcasteru, a ja ono malo razgovora sto sam odgledao sa zanimljivim gostima svi mi bili super, pa ne kapiram zasto je debil, kreten i cime god ga vec cascavaju..

Link to comment

Meni Galen postao nekako naporan.. Ne znam.. Kao da se nekako previše trudi da sve zna i da bude cool u isto vreme i - "iako je to podcast i nije sve o gostu" - ipak nekako je previše o njemu nego što bi trebalo...

Nije da nema dobrih i zanimljivih gostovanja ali 'vatam sebe da počinje da me iritira. 

  • +1 1
Link to comment

Mene je pomalo iritirao, i to uslovno rečeno pošto nemam baš jake emocije, ali otkako sam saznao da je dao otkaz i prodao polovnjaka (ili tako nešto) da bi se fokusirao na podcast, navijam za njega, ako ništa drugo, da žena i nejač imaju šta da jedu...

  • Haha 1
Link to comment

Nemam ništa protiv da uspe, naprotiv, iskreno mu to želim, pričao je da je sve ulupao u podcast. Svakako dovodi dobre goste i teme koje gura su za svaku pohvalu, dakle nikakve primedbe sa te strane, a ni on mi ne smeta toliko da ne mogu da pogledam kada me neko/nešto zanima. 

 

Link to comment
Quote

Dragi čitaoci, od sada nas možete i slušati! Podcast XXZ magazina biće dostupan svakog utorka na gotovo svim platformama. Odlučili smo da komuniciramo s vama i u audio formatu zato što znamo da su mnogi od vas svojevremeno voleli da slušaju Lukovića, a i nama prija da isprobamo nešto novo

U prvoj epizodi pretresamo Lukovićeve rock arhive, a što se budućih emisija i tema tiče, nebo je granica. 

https://www.xxzmagazin.com/xxz-magazin-od-sada-ima-i-podcast

Link to comment

Pokušao da slušam, priče su zanimljive ali mi njega nešto mnogo mučno slušati, bukvalno zvuči kao čovjek na samrti, kao da nema nijedan zub. Baš djeluje kao da se muči. Na stranu ložačica sagovornica.

  • +1 1
Link to comment

Luković je bio ne dobar, nego strašan recenzent kada je uredjivao Vreme Zabave, ali objektivno ne bih mogao da ga slušam, najblaže rečeno razočarao me je kao čovek, i sad teško razdvajam umetnika i delo...

Edited by Jeremija
  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Verovatno nisam objektivan, jer Gošu znam "iz bloka", a malo i iz posla, ali brate kad voditelj ne ume da ćuti...
Uvek jedno pitanje više, secanje... Vraćanje nazad...
Ali kažem nisam ja publika verovatno...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...