Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

37 minutes ago, variola said:

I Galeb se dohvatio teme RT. Za pohvalu da su ovoga puta izostale sve one "sitnice" koje mu dosta ljudi zamera.

 

Koje su to sitnice pod navodnicima ?

Link to comment
27 minutes ago, Lezilebovich said:

Koje su to sitnice pod navodnicima ?

Spoiler

Meni lično bi to bili oni povremeni napadi smeha, koji verujem da nisu izveštačeni ali iritiraju. Zatim, nekada preopširna pitanja kroz koja "protura" lična znanja/načitanost/obaveštenost, a koje ne uspeva da izvede na najelegantniji način. Najviše u stvari kad ode u neke svoje lične priče/iskustva kroz koje objašnjava/potvrđuje ono što su sagovornici već rekli. To su mi sitnice (nekima možda i presudno odbijajući faktor) u odnosu na tročasovno trajanje emisija, ako su mi gosti dovoljno zanimljivi.  

 

ovde toga nije bilo.

 

  • +1 1
Link to comment

Upravo ono što mene odbija od njegovih emisija, ako si se već dohvatio koncepta emisija s gostima, jebiga onda si ti tu sekundarna pojava, ma koliko ti to ego ne dozvoljava, a ne "pričam ja o sebi a usput mi je tu i neki lik u studiju"

  • +1 1
Link to comment

A ima nešto i u načinu na koji on to donosi, kao što ni Kesića jebiga ne mogu da gledam, kad vidim njegov osmijeh meni odmah sve postane nesmiješno. Ja tu Metropolis školu osmijeha za kamere ne mogu pa to ti je, jače od mene, veći mi transfer blama od svog dobrog sadržaja koji donose, kao što su mi Balaševićeve fore uvijek bile neprijatne

 

Link to comment
Upravo ono što mene odbija od njegovih emisija, ako si se već dohvatio koncepta emisija s gostima, jebiga onda si ti tu sekundarna pojava, ma koliko ti to ego ne dozvoljava, a ne "pričam ja o sebi a usput mi je tu i neki lik u studiju"
Pa to, niti da bude sekundarni, niti dovoljno dobar da vodi...
I onda ima mnogo propuštenih prilika...
A jeste iritantno to kad krene "evo ja sam pročitao, ja sam video..."







... Shiit has hit the fan

Link to comment
38 minutes ago, James Marshall said:

Upravo ono što mene odbija od njegovih emisija, ako si se već dohvatio koncepta emisija s gostima, jebiga onda si ti tu sekundarna pojava, ma koliko ti to ego ne dozvoljava, a ne "pričam ja o sebi a usput mi je tu i neki lik u studiju"

Ali upravo taj njegov nastup i izvuce 2-3h emisije i opusti gosta. To nije intervju u kom imas voditelja i gosta, nego se radi o prici dva, ajd da kazemo, prijatelja. Mislis da bi recimo Trbojevic pricao 3h o vampirima, selima u Srbiji i kako prikuplja gradju za istrazivanje, da ga ovaj pita formalno Koji su poceci vase karijere, kako ste se odlucili za vampire, a da to nije razgovor ?

Edited by Lezilebovich
  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

Ali upravo taj njegov nastup i izvuce 2-3h emisije i opusti gosta. To nije intervju u kom imas voditelja i gosta, nego se radi o prici dva, ajd da kazemo, prijatelja. Mislis da bi recimo Trbojevic pricao 3h o vampirima, selima u Srbiji i kako prikuplja gradju za istrazivanje, da ga ovaj pita formalno Koji su poceci vase karijere, kako ste se odlucili za vampire, a da to nije razgovor ?

 

Ljudi nikako da skapiraju da podcast nije intervju, nego razgovor..

  • +1 6
Link to comment

Ne dirajte Galeba.

 

Jedna od kvalitetnijih javnih ličnosti kod nas, a meni lično odličan i u vođenju podkasta. Precenjena je ta priča o njegovom "egu".

 

 

Edited by Milošica
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Pa dobro, zato i kažem, može dovesti kakvog hoćeš gosta ali ako je jedan od učesnika Galeb sa svojom "tako sam i ja 2007. kad sam radio za Vajs" pričom jebiga preskočiću, ne interesuje me Galeb, ma ko da je sa druge strane.

Mislim, možda je čovjek do jaja privatno, ali taj njegov swag je personifikacija dosta toga što mi ide na kurac, a što kaže Katarina Anđelić, jedino što mrzim više od turbo folka je ničim izazvani optimizam. Moguće je da je to promijenio otkako je ozbiljno zagazio u potkast, ali jednostavno ja njega ne mogu pa to ti je. 

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ljudi nikako da skapiraju da podcast nije intervju, nego razgovor..

Nije ni to. Neki od najpoznatijih potkasta na svijetu nisu se očešali o razgovor. Kao što su Hardcore history ili Serial. Potkast je upravo ono što mu ime kaže Play On Demand + CAST, dakle audio forma koju možeš pustiti po želji. Tehnički ovo što radi Galeb i nije potkast već YT emisija 

Link to comment

galebova erudicija moze da se mjeri jedino sa znanjem muharema bazdulja tj dosadna je, isprazna i iritantna

 

ne mogu da ga slusam, naporan je. nije on dobar sta god, podcaster, a nije to oblast koja je od juce pa da nemamo s kim da uporedimo.

Edited by morgana
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ponekad me iznenadite svojom isključivošću spram pojedinih javnih ličnosti (nepolitičara)

 

Ja se ovde vise iznenadim kada ljudi nisu iskljucivi. Prava retkost..

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...