Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI BEOGRAD

Featured Replies

@glibav

Edited by johan nagel

  • Replies 10.2k
  • Views 849k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Ako se sećate onog jurenja Gangule po nasipu 2023. oko bušenja nasipa, e pa dobili smo spor protiv grada... 💪💪💪  

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Stiglo rešeeenjeeee. Mislim nije baš komplet ful pobeda ali lagano... ....shiit has hit the fan.

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Evo "lepše" slike od jutros...  

Posted Images

Nema struje u bloku 1 a i kod nekih iz bloka 4.

Nestalo kad je udario jak nalet vetra. Kod vas?

Ne znam za NBG ali kod nas podno Kalimegdana prvi put za 6 godina rada u zgradi ne rade ni liftovi ni klima.

ima

odlomilo se neko drvo kod energoinvesta i palo na kola deluje da ih je solidno omlatilo

3-4 kom

image.jpeg

Srecom pa se niko nije sakrio ovde ... Petica - zgrada stars par godina

koja je to beda i neozbiljnost od gradnje

sta je sve popadalo sa terasa ovo nije normalno...

jel to west65?

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

jel to west65?

meni liči na A blok

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

jel to west65?

ona odvratna novogradnja odvratnog imena Petica, 63.blok

kod shell pumpe?

Pa napisao sam Petica :D

Ja imala struje pre sat vremena kad sam izasla iz stana, blok 63.

Ovo u Petici nije neocekivano, kako se gradi, tako i traje...Na grupi zbora neko pise da ima dvoje povredjenih i da su prevezeni u Zemunsku bolnicu, ne znam je li kredibilan izvor, kazu da je od stanara zgrade neko to preneo.

Edited by Stela

1 minute ago, Lezilebovich said:

Pa napisao sam Petica :D

mogao si i šestica

covid19

image.png

Tu sam se rodila i tu odrastala.
Tu sam se prvi put zaljubila. Okružena tim zgradama sam plakala i smejala se, učila, maštala, borila se i gradila prijateljstva koja traju i dalje.

Tu pripadam. I zato baš tu, u starom kraju, ali u novom, boljem stanu, danas gradim svoj život dalje. #petica

Edited by Dsnake

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ima

odlomilo se neko drvo kod energoinvesta i palo na kola deluje da ih je solidno omlatilo

3-4 kom

I kod nas u bloku pala grana na neka kola a u 33-em jedna škoda skroz smrskana napred.

Bukvalno sa svakom jačom olujom bude katastrofa sa drvećem.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.