Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    523

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Treba mi samo procena ozbiljnosti kvara.Samsung LCD TV, neće da se uključi iz prve, ni na daljinski, ni na ono dugme na samom TV-u. Posle pritiskanja 3-50 puta uključi se i posle mogu nesmetano da koristim sve opcije preko daljinskog dok ga ne isključim i tako u krug. Srećom, ne uključujem često tv, ali možda me izda u odsudnom momentu, npr. da se zainati i neće da radi 31.12. počev od 20h?

Link to comment
Treba mi samo procena ozbiljnosti kvara.Samsung LCD TV, neće da se uključi iz prve, ni na daljinski, ni na ono dugme na samom TV-u. Posle pritiskanja 3-50 puta uključi se i posle mogu nesmetano da koristim sve opcije preko daljinskog dok ga ne isključim i tako u krug. Srećom, ne uključujem često tv, ali možda me izda u odsudnom momentu, npr. da se zainati i neće da radi 31.12. počev od 20h?
Otišli ti kondezatori na napajanju, najverovatnije... Čest kvar kod Samsunga... Biće sve gore i gore(sve ćeš ga teže i teže paliti)... NIšta strašno, mislim da nije više od jedene, eventualno dve crvene novčanice...Evo i kod mene na stolu stoji jedan takav, sa potpuno istim simptomima, mrzi me da ga nosim kod majstora.. Edited by radisa
Link to comment
  • 4 weeks later...

Mozda sam pitao i ranije , ali ...U kadi mi voda slabije otice, jel to moze da se resi sam-svoj-majstor varijantom sa onom "sajlom" ili da zovem majstore i spremim pare ;)

Link to comment
Mozda sam pitao i ranije , ali ...U kadi mi voda slabije otice, jel to moze da se resi sam-svoj-majstor varijantom sa onom "sajlom" ili da zovem majstore i spremim pare ;)
Ja sam par puta uspeo onom običnom gumom za otčepljavanje, samo zadihtuješ nečim onaj preliv gore na kadi, naliješ vode i udri.A imaš i ona vratanca ispred valjda, ona su namenjena da se pristupi sifonu i očisti.Pa tek onda sajla, pa onda majstori. :D
Link to comment
Mozda sam pitao i ranije , ali ...U kadi mi voda slabije otice, jel to moze da se resi sam-svoj-majstor varijantom sa onom "sajlom" ili da zovem majstore i spremim pare ;)
Imao sam isti problem. Rešio ga kombinacijom sajla i vakum guma. Savetujem ti da odmah odradiš istim postupkom i onaj glavni odvod u koji otiče voda iz kade. Budi uporan ako neće iz prve.
Link to comment
Zato sto sam probao pa ne pomaze :(
Zaboravite te cevole, mr.musculo. Tub o flo nije loš za održavanje, ali za veća zagušenja teško da će da pomogne. Po preporuci vodoinstalatera, jedina hemikalija koju valja probati pre nego što se pozove majstor je Disolvo. Košta oko 200-250 dinara oko 1 litar i ima je u farbarama, znam dve lokacije:- u Vjekoslava Kovača kod Cvetkove pijace - u Svetogorskoj (imaju izlog na ulici a stepenicama se silazi u podrum), strana preko puta Ateljea.Prodavca pitati o načinu upotrebe i ponesite nešto u šta ćete staviti bocu (da ne mulja) za siguran transport do kuće. Ja se plašim tih hemijskih sredstava, to mi je kao da nosim bombu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...