Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

shelf3.jpgmeni ovo do yaya. jel da da je super, a?
ovo je suuupeerrr,jako!!!imam i ja na zidu nešto slično,naravno mnogo manje zanimljivo a još kada se uzme u obzir da smo je moj tata i ja pravili po njegovoj ideji pre 15tak god <_< al evo taman treba da se skida sa zida u narednim godinama pa ću vrlo rado predložiti ovaj dizajn,bar na pola zida
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    523

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

shelf3.jpgmeni ovo do yaya. A ti mozes da iz ovoga iseces tih 150x50 i zadrzis koncept, samo ga prilagodis svojim potrebama. jel da da je super, a?
jeste. ali bih zveknuo cevanicom uvek kad obuvam papuce.
Link to comment

Пошто ће ускоро модерација да побрише ове глупости око кера, само да кажем салерокади да је цар и да се лепо потрудио и да је кућица одлична и да му је џукац супер и да не слуша ове фолиранте којима се целокупно познавање паса своди на "јаоооо што је сладаааааааак" када виде штенца на фејсу.

Link to comment

Kako da u ovokrajkabla.jpgutnem™ kabl za kablovsku da bih dalje stavio u spliterq.jpg.Naime, hoću da razdvojim na dva tv aparata 1 kabl.Bilo bi dobro kad bi neko slikovno objasnio, jer u spliteru ima neki plastični poklopci, a od alata imam samo priručni, nož, klešta, šrafciger.on ovako izgledapresek.jpgUploaded with ImageShack.us

Edited by kapetanm
Link to comment
Kako da u ovokrajkabla.jpgutnem™ kabl za kablovsku da bih dalje stavio u spliterq.jpg.Naime, hoću da razdvojim na dva tv aparata 1 kabl.Bilo bi dobro kad bi neko slikovno objasnio, jer u spliteru ima neki plastični poklopci, a od alata imam samo priručni, nož, klešta, šrafciger.
Krenuo da kuckam objašnjenje, ali ovaj dekica objasnio :) http://www.youtube.com/watch?v=v2v7fLHZzzM&feature=related Edited by fanjo
Link to comment

Oguliš kabl tako da ne isečeš tu mrežastu žicu, a belu plastiku ostaviš jedno dva milimetra "stariju" od crne. Onda mrežastu žicu "zavrneš" preko crne plastike, a ceo kabl uguraš u onaj metalni naprstak u pravcu kako sada stoje na slikama. Centralna žica treba da štrči iz naprstka jedno pola santimetra. Dakle, mrežasta žica ostvaruje kontakt sa naprstkom i ne sme da se dodiruje sa centralnom žicom nigde. Centralnu žicu onda nabiješ u ovu rupicu na razvodniku sa slike 2 i zašafiš navoj na navoj. To je to, numem slikovitije.Edit: <_<

Edited by Idioteque
Link to comment
Mene cude ovi elektronski pismeni seljaci koji smatraju da treba imati zivi kucni alarm@salerokada: nista licno, govorim o fenomenu. Mom bliskom prijatelju, jako inteligentnom, duhovitom, dobrom, skolovanom coveku (+ je filmofil) prosto nije bilo jasno zasto cuvam macke u stanu - on kaze da seljaci imaju zdraviji odnos prema zivotinjama i da oni nikada ne bi pustali izvotinju u privatni prostor (zaraze i bolesti, higijena etc.)Tako da - razumem argumente druge strane ali ipak ostajem na svojoj.edit: eeee, i znam za seljake koji kera cuvaju kao gradski ljudi - zivi u kuci, spava sa gazdama i izvodi se u setnju.
Lose si me shvatio, nisam se naljutio, normalno si primedbovao, normalno sam odgovorio. Ljudi su se odavno udaljili od prirode i tesko im je da prezive bez raznoraznih pomagala. S druge strane, zivotinje i dalje zive u skladu sa prirodom i njima jeste prirodno da zive napolju a u brloge se sklanjaju samo po potrebi.Pas na selu nije ljubimac, vec domaca zivotinja i kao ostale domace zivotinje ima svrhu a ta svrha je cuvanje kuce.Hvala Prasline.@Moca: Izmerih sada police i velike su visine 33,5cm a male 24,5cm. Dubina je malo veca od 24cm. Ako budes ti projektovao i pravio ne zaboravi da uracunas debljinu iverice. Kod mene je ista 1,7cm.
Link to comment

lele sto je dobra ta polica. mada, ja bih samo takvu i umela da napravim, nishta po redu i nishta pod konac ^_^nego deco, jel imamo negde kucansko-chistunichki topik za koktele kucnih hemikalija i chime se shta chisti? imam neshto da izjavim, a ne znam gde? :unsure:a chini mi se da smo negde neshto ribali...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Aman bre ljudi, čovek preselio kuče iz poluraspalog sanduka u koliko toliko solidnu kućicu.Inače ne mislim da ima neke suštinske razlike između rešetaka i lanca. Idealno je da dvorište bude ograđeno i pas slobodan, sve osim toga je zatvor.
da se vratimo na ovo. moje kuje imaju na raspolaganju 2800m2 slobodnog prostora za sve aktivnosti. kućicu nemaju, spavaju u kući da me ne bi budile lajanjem na zečeve, ježeve, kosove, kornjače i koješta drugo. plac je ograđen mrežom i trakama salonita visine 30 cm, napola zakopanog i vezanog žicom za mrežu. sve ostalo je zatvor. naročito lanac od 1 m.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...