Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

lepo ovo sa lamperijom, super to kad se upotrebe coshkovi :)nego deco, da ne jurim onaj fensi topik o peveceu, a i nije sushtina u peveceu ^_^.nego. morali smo da ukinemo ono koso otvaranje i metnemo srednju sharku na sve peveceje, jer je koshava (vec na 8m/s :lolol:) pretila da utera vrata ukucu. sad se pojavio realan problem oko provetravanja, ima 2 stanja, otovoreno i zatvoreno, a ja bih sad neku varijantu da otvorim malo, toliko da se vrti vazduh, a da ne udje komshijska machka bash uvek, ili da djecu ne spopadne neko mesecharenje shtagajaznam :unsure: ... recimo da je to kriterijum. jel ima neka varijanta, kao nekad onaj lanac za ulazna vrata, ali fensije, dakako, da mi ide uz pevece :P, pa da se zakache vrata za okolo, da ne mogu da se otvore skroz, nego samo malo? :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment
Vidi ovde pa ti mozda padne na pamet nesto ili ih kontaktiras i pitas za savet:link
fala, al mnogo su oni ozbiljni za mene. ja sam prvo dala debele pare da se uradi da moze da se otovri za ventilaciju, a onda srecom znatno manje da se ukine ta opcija. sad mi treba neka varijanta skroz indijanska, ne bih vishe ulagala u iste prozore ^_^sacu gledam.
Link to comment
fala, al mnogo su oni ozbiljni za mene. ja sam prvo dala debele pare da se uradi da moze da se otovri za ventilaciju, a onda srecom znatno manje da se ukine ta opcija. sad mi treba neka varijanta skroz indijanska, ne bih vishe ulagala u iste prozore ^_^sacu gledam.
Onda imas opciju nesto kao "makaze". Slicno se stavlja na vrata... Ono kao otvore se par cm i to je to.Mislim da ti nece biti problem naci kod prodavaca okova, srafovske robe i sl... Edited by wall
Link to comment
murph.gif Onda imas opciju nesto kao "makaze". Slicno se stavlja na vrata... Ono kao otvore se par cm i to je to.Mislim da ti nece biti problem naci kod prodavaca okova, srafovske robe i sl...
e pa to neshto divljachko. i zove se makaze? zove se, nashla. hvala.edip. neki mladic je gore ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

Ja sam izglodale rupe riješio na sledeći način. Uzeo bušilicu te borerom te rupe malo proširio. Borer je bio promjera najmanje drvene tiple. Zatim u rupu "turio" Drvofix i "nabio" te tiple. Ostavio da se osuši 24h. Zatim testericom odrezao viškove tih tipli koje su virile. Dobio popunjenu rupu. Zašarafio bez problema. Lijepo se steglo i funkcioniše bez problema. Drvene tipledrvene%20tiple%206-mm_resize.jpg

Link to comment

Koliko otrilike košta jedan bonsek (ili bilo kakva testerica za plastiku)?Treba mi za majstorisanje oko lampe za akvarijum (za sečenje pvc cevi na pola).

Link to comment

Upomoć! Hitno!Treba mi neka firma koja ima sonde, kamere da mogu da zavire i provere cevi iznutra. Tačnije da traže naprsnuća. Konkretno u pitanju je unutrašnji oluk koji ide kroz zgradu počev od ravnog krova. I unutrašnji oluk i ravni krov su neverovatna dostignuća našeg građevinarstva. Naravno uz krive zidove, od poda do plafona po 5,6 cm razlike :( cool.gif To je cevčuga koja ide bliže mom zidu koji se ponovo raspada, iako smo silne pare dali, svi stanari, da se postavi nova krovna izolacija i izmišljavali još stotinu drugih marifetluka.

Edited by C žeton
Link to comment

Znam da ima stručnjaka na forumu, molim pomoć.Dakle, za garažu kupio sam ovo sa dve cevists_t5_big.jpgKad se ta armatura otvori, radi montaže na plafon i instalacije, za povezivanje naišao sam na ovakvu klemuklema.jpgdakle predviđenu za tri provodnika. Međutim, meni od plafona struju dovodi samo dvožilni (plavo-braon) kabl, a u svetiljci, od te kleme takođe idu po dva tanka provodnika, takođe braon i bele boje.Koji otvor na klemi ostaviti prazan a ne spržiti sve?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...