Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Gdje da kupim nesto za spajanje dva kabla od kablovske koji na oba kraja imaju konektor sa unutrasnjim navojem. Da ne kazem zenskim.

Imali smo kablovsku i internet zajedno pa smo raskacili ruter za internet sa splitera, tako da je sad spliter postao suvisan. Jedan kabl ulazi u njega i jedan izlazi.

 

vako nešto?

 

f_xc1600702-.jpg

možeš poručiti a i posetiti ih u bgu: http://www.schrack.rs/prodavnica/koaksijalni-f-f-adapter-za-nastavak-kabla-xc1600702.html

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Gdje da kupim nesto za spajanje dva kabla od kablovske koji na oba kraja imaju konektor sa unutrasnjim navojem. Da ne kazem zenskim.

Imali smo kablovsku i internet zajedno pa smo raskacili ruter za internet sa splitera, tako da je sad spliter postao suvisan. Jedan kabl ulazi u njega i jedan izlazi.

Tu sam istu situaciju imala prošle nedelje. Renovirao se stan i promenile se sve utičnice - utičnice ženske (kao i ulazi u aparate) i svi kablovi ženski, naopačke. Mislila sam da je prosta stvar u pitanju (verovatno i jeste onome ko zna, te sam brzopleto pazarila mrvu muško-ženskih kablova, došla kući i jbg, ne valja jer je sve na navoj, a to nisam osmotrila :(). Odmah sam zvala SBB da dođe i poveže mi ta sranja (imaju u spisku usluga i varijantu "renoviranje stana"), došo čovek, zblanuo se, prošeto po kući i po zgradi, merio nešto, mrmljao i gunđao, pretio da će da ruši zid, al uspeo sve da mi namesti za pola sata, bez rušenja.  

Link to comment

Zato što se njima ceo biznis zasniva na ugradnji od 20% do 50% na sve što prodaju.

Ja to sto sam gledao, trazio bili +/- 5% u odnosu na ostale.A jednom su i pristali da mi vrate pare za neko "resenje" koje sam izgleda samo ja imao u glavi da moze to tako...

No dobro, tvoja iskustva su drugacija...

Link to comment

Ti što prodaju na sitno se ugrađuju i još više od toga.

Pa oni prodaju na sitno, ugrađuju se 100% na sitnije artikle i nešto manje na krupnije.

 

Ako kupuješ pozlaćeni kabal od 100€ oni se ugrade 20€, ako kupuješ neku stvar koja košta 100din. oni je prodaju za 200.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...