Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Golubovi su dobili rat... zato zastakljujem. Nema me 5 dana i oni naprave bukvalno haos na terasi. Da ne pominjem gugutanje na "uvce" ranom zorom i to sto komsija-retard ih hrani svaki dan na svom simsu.

 

Posalji mi taj kontakt ako ti nije problem

 

Hvala

Uuuuu, dobro si poš'o! Meni golub pojeo zavesu da bi ušao u kuhinju, ušao/ušli i pokakio/pokakili se na par mesta (jedno od simboličnih mesta je bio šporet :( ). Tom prilikom ih nisam zatekla, ali dešavalo mi se da stoji na prozoru, u oči me gleda i kreće da ulazi bez blama!!! Kakve životinje!

Link to comment

Uuuuu, dobro si poš'o! Meni golub pojeo zavesu da bi ušao u kuhinju, ušao/ušli i pokakio/pokakili se na par mesta (jedno od simboličnih mesta je bio šporet :( ). Tom prilikom ih nisam zatekla, ali dešavalo mi se da stoji na prozoru, u oči me gleda i kreće da ulazi bez blama!!! Kakve životinje!

I kako si resila problem?

Link to comment

Uzmi mačku ;-)

Ja sam leteće pacove imao na gredi iznad frenča u spavaćoj , i gugutanje ovo ono...

Dve-tri nedelje stalnog teranja i shvatili su da nisu poželjni...

Za terase imaju one mreže da se kupe, ili napraviš sam od najlona za pecanje. Nije to za stalno , samo dok ne skapiraju da nema šta da traže tu...

E sad komšija koji ih hrani je problem ...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Oterao ja njih prosle godine, al se baksuzi vracaju...

Zastakljivanje i "bodljikava zica" su jedino resenje...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Kolika je zajebancija smotanom coveku tapacirati fotelju naslonjacu? 

 

Обична шиваћа машина не може да прошије тапацирунг, а он мора да се прошије на по 20-ак цм да се не би зарозао временом.

Чак и да си вешт, без одговарајуће машине не можеш ништа.

Link to comment

I kako si resila problem?

Pa nisam uspela da nadjem trajno resenje, doduse nisam pokusala da instaliram one bodlje. Srecom, selim se za neki dan i nadam se da baksuzi nece poci za mnom.

Link to comment

Pa nisam uspela da nadjem trajno resenje, doduse nisam pokusala da instaliram one bodlje. Srecom, selim se za neki dan i nadam se da baksuzi nece poci za mnom.

 

Грешиш,хоће.Увек прате једну особу кроз живот. :fantom:

Link to comment

Videla sam pre par godina na TV-u neku foru sa mazanjem okapnice da ptice ne mogu da slete na lim jer im se kandže klizaju. Ne mogu da nađem link na netu, tako da ne znam čime se lim maže, ali nešto je jako prosto bilo u pitanju, možda će majstori moći da pretpostave šta je, ja nisam stručna. Neka klizava hemija koja ostaje klizava neko vreme, pa istrpiš par dana pokušaje i popušaje u smislu klizanja kandži, dok ne shvate da nema leba od toga. Možda se i odviknu. 

Ako sanđame krenu za mnom u novi stan, zažaliće (mada sumnjam da će krenuti jer tamo će vrane i lisice da ih dočekaju :)).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...