Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Danas sam bacio 2 jaja. a zena pre neki dan jedno golubije jaje. Dolazila golubica, gledala, nije joj bilo jasno i otisla....

 

Izvinjavam se na offtopicu

Link to comment

Treba da kumim ispirač za WC i cevku. Jesu li oni istih "preseka" ka zidnoj cevi ili nešto treba naglasim? Vidim na netu svugde piše 3/4?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Danas sam bacio 2 jaja. a zena pre neki dan jedno golubije jaje. Dolazila golubica, gledala, nije joj bilo jasno i otisla....

 

Izvinjavam se na offtopicu

sto nisi sacekao da se izlegu pa da ih bacas i gledas kako se razbijaju o beton, il koji vec kurac imas ispod terase?

Link to comment

sto nisi sacekao da se izlegu pa da ih bacas i gledas kako se razbijaju o beton, il koji vec kurac imas ispod terase?

 

Nama su, pre mnogo godina, u saksiji na prozoru u kojoj je bila neka sasušena biljka, dve gugutke napravile gnezdo. Ja sam ih zvao Tereza i Silvija jer  su tako izgledale a nisam znao da razlikujem mužjaka od ženke. I snele su, čini mi se, dva jajašca. Mnogo smo se radovali i nismo ni otvarali taj prozor, da ih ne plašimo. E, onda su par dana padale neke jake kiše, duvao vetar. Zemlja u saksiji ispod gnezda se sigurno nakvasila i bila hladna. I jednog jutra više nije bilo ni jaja niti su Tereza i Silvija dolazile. Nigde u okolini nisam video tragove razbijenih jaja, gnezdo je ostalo na svom mestu, miševi i mačke nisu u stanju da se popnu do tog prozora sem ako nisu spajdermeni tako da i dalje verujem da su Tereza i Silvija nekako prenele jaja na toplije mesto.mada nemam ideju kako bi to mogle da izvedu, No, bili smo jako tužni što ih više nema.

Link to comment

Gdje da kupim nesto za spajanje dva kabla od kablovske koji na oba kraja imaju konektor sa unutrasnjim navojem. Da ne kazem zenskim.

Imali smo kablovsku i internet zajedno pa smo raskacili ruter za internet sa splitera, tako da je sad spliter postao suvisan. Jedan kabl ulazi u njega i jedan izlazi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...