Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

jaroslav sam. to je ceski odbojkas. skroz kratko, ne znam zasto uopste pokusavam da imam kosu, ovo volim. misljenja su podeljena, ali ja volim. i super je lako imati tako kratku kosu, lose je sto moras redovno kod frizera i dajete pare za to. pa je to i moje pitanje za vas koje se sisate kratko, gde? 

Link to comment

i super je lako imati tako kratku kosu, lose je sto moras redovno kod frizera i dajete pare za to.

e i meni je ovo palo napamet, koliko često će to morati da se "reguliše" (a sigurno mnogo češće nego nekadašnja kosurina)

 

btw ne znam ko je češki odbojkaš, ali meni pade napamet kako sam prošle godine kad sam gledala Game of Thrones imala kosu kao Daenerys a sada imam kao Jaime

Link to comment

e i meni je ovo palo napamet, koliko često će to morati da se "reguliše" (a sigurno mnogo češće nego nekadašnja kosurina)

 

btw ne znam ko je češki odbojkaš, ali meni pade napamet kako sam prošle godine kad sam gledala Game of Thrones imala kosu kao Daenerys a sada imam kao Jaime

meni nije prvi put da amputiram kosu, i za ovu frizuru bi bilo dobro jednom mesecno. hm. 

Link to comment

ja kod voje, on kad osisa ne moras tri meseca da ides, raste u dobro odakle god da je krenulo. ali voja mora da ti legne, ima neke koje naruzi, ima neke koje ulepsa. mene, naravno, napravi na nevidjenu ribu  -_-

Edited by cmrlj
Link to comment

voja u višnjićevoj*? 

 

sad me je ošišao sloba iz gospodar jovanove*, odlično je, ali je preskupo, posebno za jednom mesečno, koliko meni treba (pošto bih volela da održavam ovu nedužinu). 

 

*inače, videla sam flajer za street fest. ima mapa begorada, a delovi grada imaju imena njujorških kvartova. nbg je queens, vračar je npr. upper east side, dorćol je manhattan, zemun npr. brooklyn. 

strašno neprijatno.

Link to comment

je l sloba onaj plavi simpaticni na pocetku jovanove, nova zgrada, parna strana? voja je iz njegoseve, gostuje jednom nedeljno u vuka karadzica, skup je za jednom mesecno. bio je neki sto je valjao u strahinica bana i bio je i dzabe, ali je netragom nestao:( 

Link to comment

i za ovu frizuru bi bilo dobro jednom mesecno. hm. 

hm™

 

 

bwt nije ni meni prvi put, ali poslednji put pre sada je bilo pre neznamvišenijakoliko godina

 

 

a kolike su cijene-prave sitnice? (kod voje, slobe i ostalih)

Link to comment

Ja imam kratku kosu ~pixie, sisam se dva ulaza od mene za 300din i super mi je :)

e to ja tražim, mislim da bi neki muški lokalni frizer sasvim mogao to da radi. isprobavaću u narednom periodu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...