Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Ma skroz nebitno kako se lik zove, zanimalo me je kako izgledaju te frizure nad frizurama. Ovo sto je Luba okacila me definitivno nije impresioniralo, tako da sam potpuno izgubila interesovanje za Njega.

 

S druge strane, Biki ima vrlo solidnu frizuru, da. Pogotovo u poslednje vreme od kako fura ombre.

uopshte ne mogu da se setim bikijeve frizure i sta je tu spektakl.

 

dokaz, pliz -_-

Link to comment

O Biljani Srbljanovic pricamo, je l? Ona ima kosu do ramena koliko ja znam, mozda koji cm preko. Sa nekim raznim lejerima, meni dobra ta frizura, pogotovo kad su joj siske duge (do nepostojece).

Link to comment

ne znam za bici, ne vidim ni lepotu ni izazov ni kose ni frizure, tetkasto mi sve.

 

nas on ima osecaj za osobu i kosu, a to je, bar meni, vaznije od same frizure. moj problem dok nisam upoznala njega bio jeo to sto niko nikad nije umeo da izadje na kraj sa tim jebenim kovrdzama koje zele one koje imaju ravnu kosu, peglala sam ih peglom preko mokre krpe, a kad me je the on uzeo u svoje ruke, mogla sam da se zivim onako kako sam ranije mogla samo kad bih se osisala na celavo - da operem kosu i izadjem potom na ulicu bez ikakvih dodatnih intervencija.

Link to comment

 

 

Драге жене,

 

Много вам хвала за последњих пет-шест страна. Изузетно је занимљиво кибицовати тему о којој се прича са оволико страсти. Не желим да вас прекидам, само сам помислио да би вам пријало да знате да захваљујући вашој посвећености Фризер почиње да трансцендира овај топик. 

 

Срдачан поздрав,

Прслин

 

 

Link to comment

prslin je the frizer? ^_^

 

intervenishi prsline, izgibosmo.

 

glede bikine frizure. to je dakle neshto novo, ona ranije jedva da je imala i kosu (da se tako izrazim), a kamoli frizuru. ovo je ok, chak lepo :)

Link to comment

a je l taj the frizer, sto je emigrirao, i tamo negde u tudjini frizira? ili je komplet digo ruke od carobnjastva?

 

 

ona ranije jedva da je imala i kosu (da se tako izrazim), a kamoli frizuru. ovo je ok.

bas.

sad, ja se od ranije ni ne secam bilo kakve frizure kod biki, uvek mi je njena kosa izgledala slepljeno i/ili probrano, ovo sa snimka je ipak napredak (ne sto je ombre, nego volumen i to).

Link to comment

 

 

Драге жене,

 

Много вам хвала за последњих пет-шест страна. Изузетно је занимљиво кибицовати тему о којој се прича са оволико страсти. Не желим да вас прекидам, само сам помислио да би вам пријало да знате да захваљујући вашој посвећености Фризер почиње да трансцендира овај топик. 

 

Срдачан поздрав,

Прслин

 

 

 

+1

redovno obilazim temu.

a km bi mogla zenskim pismom™ razradi pricu i hit je na vidiku.

ne secam se da postoji roman o frizeru. 

Edited by Takeshi
Link to comment

blajhane zene i srodne vrste,

 

koje preparate za kosu koristite?

 

 

za negu ili za blajhanje?

 

ja se ne blajham ali se farbam sa keune 1517 sto mu dodje blizu :D i za negu koristim ovo

 

1757.jpg

Link to comment

za njegu

 

hvala za savjet :), ali nazalost zuti keune mi ne odgovara, a polagala sam nade u njega.

 

imas mozda jos nesto? :)

mada pamtim da si vjerni fan ovog gore

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...