Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

secam se da se jednom iznerviro jer mu je zena pre mene dala kompliment da ju je odlicno osisao. "a kako cu je drugacije osisati nego odlicno?! valjda sam ja taj koji ocenjuje sta je odlicno, a sta nije.. bas se ona razume u moj posao..."   :rolf:

 

a ja potvrdno klimam glavom: "aha" i pazim da slucajno ne predjem liniju posle koje nema povratka u njegovu stolicu.

 

on je bio super, jer mi je resavao jedan problem u zivotu na najbolji moguci nacin. mene mrzi da razmisljam o frizeru i frizuri, kad osetim da je vreme za skracivanje, bacim poruku na skajp i sutradan sam problem resila i idem dalje. a sad moram da gubim vreme, mozak me boli od razmisljanja gde cu, kako cu, dal ume, dal ne ume. za ovih godinu dana nisam nasla nijednog koji ume makar priblizno kao on. 

 

ljubomorna sam na gene biljane srbljanovic. nije na majcinu stranu :D

Link to comment

ju pa to neki ludi frizer :D

inače kontam ja čistu i nepatvorenu žal za frizerom, znaš uvek gde ideš i šta možeš da očekuješ, a sad više ne znaš

jedino su mi bizarna sva ta vređanja i raskidanja :lolol:

 

 

inače kod mene je genetika baš ekstremna, baba nije imala sede sve do 70te, a i onda samo poneku, a deda je bio skroz beo već sa 37-8

Link to comment

secam se da se jednom iznerviro jer mu je zena pre mene dala kompliment da ju je odlicno osisao. "a kako cu je drugacije osisati nego odlicno?! valjda sam ja taj koji ocenjuje sta je odlicno, a sta nije.. bas se ona razume u moj posao..."   :rolf:

 

a ja potvrdno klimam glavom: "aha" i pazim da slucajno ne predjem liniju posle koje nema povratka u njegovu stolicu.

 

on je bio super, jer mi je resavao jedan problem u zivotu na najbolji moguci nacin. mene mrzi da razmisljam o frizeru i frizuri, kad osetim da je vreme za skracivanje, bacim poruku na skajp i sutradan sam problem resila i idem dalje. a sad moram da gubim vreme, mozak me boli od razmisljanja gde cu, kako cu, dal ume, dal ne ume. za ovih godinu dana nisam nasla nijednog koji ume makar priblizno kao on. 

 

ljubomorna sam na gene biljane srbljanovic. nije na majcinu stranu :D

jao, pa nisi dobro procitala ono sto sam napisala... taj neki frizer, za kojeg ne znamo je li The ili samo frizer /ovome ime/nadimak pocinje na slovo B i ima tri slova/ je fabanje preporucivao mojoj drugarici koja nema sedih, a ne biljani. dakle, ne moras biti ljubomorna, dok se ne ustanovi drugacije  :-))

Link to comment

moze da bude ljubomorna na tu drugaricu, sporcki, da ostane u formi dok biljana ne obajati. ili teko neshto ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

stvarno, dajte neku sliku neke frizure sto je the one and only radio. stvarno sam u neveri da je neko bas toliki cudotvorac, da se aktivno pati a dlake tihuju.  :huh:

moja iskustva sa skupim frizerima su kao i sejlorikina, najgore frizure sam dobijala na najizvikanijim mestima.

Link to comment

Mene sad zanima kolko košta šišanje kod tog Njega, ili ovog Bikinog. Ova moja dva za mene skupa šišanja su bila tu negde između 2 i 2.5k RSD. Sad nešto razmišljam, nema šanse da se Biki šiša za takvu siću, a opet ne znam šta je skupo šišanje u BG..

Link to comment

kod njega je kostalo ko izmedju tvoja dva skupa sisanja. nikad niko nije reko da je skup, samo da je majstor.

jedna moja je pre par godina zavrsila kod marcela. racun je bio 13000 dinara. koliko je bilo sisanje, koliko farbanje ne znamo, jer joj je uvalio i sredstvo za negovanje kose. ta moja dobra, ne ume da kaze ne. bilo kako bilo, kad smo cule 13000, kolektivno smo pale u nesvest. 

meni se cini da biljana srbljanovic ima strava frizuru. :( (istina, meni je uvek delovala farbano, eto, ispade da i jeste, laknulo mi)

Edited by darling
Link to comment

jao, pa nisi dobro procitala ono sto sam napisala... taj neki frizer, za kojeg ne znamo je li The ili samo frizer /ovome ime/nadimak pocinje na slovo B i ima tri slova/ je fabanje preporucivao mojoj drugarici koja nema sedih, a ne biljani. dakle, ne moras biti ljubomorna, dok se ne ustanovi drugacije  :-))

 

nije taj. ja se sad vise ne secam cena, mislim da je bilo to standardno skupo, oko dve hiljade.

Link to comment

racun je bio 13000 dinara.

 

:o

 

sad sam se setila jednog kolege Šveda koji se redovno šišao za minimum 60 evrića, a neretko i za oko 100, i onda ga jednom pitali a zašto to tako, a on je objasno da zna on da može i za 20-30 evrića, pa i za 10 uz studentske popuste, ali oni nemaju koncept...

 

bwt a zašto ne sme da se kaže ništa o tom Njemu?

Link to comment

intrigu koje nema osmislila je km. ona je prva napisala njega s velikim nj. :)

meni je to bio samo moj frizer, ko sto imam svoju zubarku, lekarku i ostale davaoce usluga. uopste nije vazno kako se zovu. 

Link to comment

Ma skroz nebitno kako se lik zove, zanimalo me je kako izgledaju te frizure nad frizurama. Ovo sto je Luba okacila me definitivno nije impresioniralo, tako da sam potpuno izgubila interesovanje za Njega.

 

S druge strane, Biki ima vrlo solidnu frizuru, da. Pogotovo u poslednje vreme od kako fura ombre.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...