Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

:lolol:

 

pa valjda je svaka imala svog 1 

nije, ove sve pricaju o Njemu. npr. dve zene sa mog posla su mi nezavisno pricale o njemu, uopste nisu drugarice, pa luba, pa darling, pa jos jedna poznanica... prvo sam uocila to kao fenomen, pa sam cak htela da kazem jednoj 'vidis kako je ta zanimljivo, i ta mi je rekla bas isto za njega', ali sam zastala, osetila sam da krsim privatnost i frizer-klijent privilegiju. kao da sam pristustvovala nekom svetom realmu, potpuno sam skrušena bila. 

Link to comment

nije vredjao, bubo, nego onako verbalne samare udarao ako ga prevaris sa nekim ili predlozis nesto sto nije koser.

ali to ti ko u onoj pesmi, he hit me, and it felt like a kiss.

 

koliko je meni ovo smesno. mislite li da cita ovo?

Link to comment

ma ne cita, ne pise, nista.

tesko mi je, bas. od 20. godine do pre sest meseci niko mi nije kosu pipnuo sem njega. patim ja, pati i kosa, sva se ubljakavila. a kad pomislim na njega, sede eriktilno poskoce na tren, a onda samo kljoknu.

Link to comment

:cry:

 

 

mozda je otisao malo i zbog tvog odbijanja da se farbas. 

 

 

i jos nesto sam smislila: mozemo da ponudimo gvineti ulogu jedne tvoje sede vlasi, ali neke epizodnu. tj. da joj sredimo kasting, pa ako prodje, prosla je. 

Link to comment

Koji vam je taj frizer to die for?? :lolol:

Mene trenutno šiša devojka koja je imala petlju da mi odseče metar kose pre godinu dana. Lepo ona to, samo pita "je l' opet na Kali Tores?" i tako. Volim je.

Link to comment

valk. volis je onako lezbijski ili je samo kao volis? #toni

gledaces film o Njemu.

 

 

 

lubo, lazes, ne igraj se sa frizerskim srcem. a i On nikad ne bi tebe u plavusu pravio. plus, rekli smo da gmize kris martin, a ne gvinet. za nju mislimo da je izvanzemaljska vrsta.

Link to comment

nije on samo frizer. ne mogu da otkrivam detalje tog odnosa, ali evo banalno, kad zavrsi sa delom, sledecih najmanje dva meseca ne moras cesalj u ruke da uzmes, a kamoli nesto vise.

jbt, covece, cesalj sam kupila sad, prvi posle onog sto za lutke uzimas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...