Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Usput mi je rekao da su za kosu kao što je moja (gusta a sa tananim vlasima koje su sklone talasanju) šiške 1 ogromno NE, i da bi svaki pristojan frizer trebao da pokuša da me odvrati od šiški. Ja sam se u to za šiške i moju kosu uverila više puta, samo što niko nije pokušavao da me odvrati. 

 

Jebote, sad nešto razmišljam, onaj frizer što me je poslednji osakatio i što ga mrzim iz dna duše je ustvari pokušao da me odvrati od šiški. Na kraju će ispasti da sam sama kriva za svoju nesreću! Nooo, it's not fun at all :(

 

edit: Ali kad bolje razmislim, sećam se da mi je on mrzovoljno, pa čak i sa nekim blagim gađanjem u glasu rekao: Tebi šiške neće dobro stajati. A ne: Tvoja kosa nije za šiške. Marčelo ti lepo sve objasni, možda zato toliko i košta. :D

Edited by sailorman
Link to comment

Jooj, pogresno si razumeo. Ja ne moram da dajem pare da bih bila lepa posto vec jesam lepa, nikog na svetu ne zanima tvoje misljenje na tu temu, trust me. A kul se nikad ni ne trudim da budem, to je tvoj fah, ali jako slabo ti ide pa bi mozda mogao taj savet koji si meni dao da primenis na sebi. :(

Edited by sailorman
Link to comment
  • 2 weeks later...

slazem se, odlicno je nijansirana bubice! jel su to samo vadjeni pramenovi il' ima jos nekih primenjenih operacija? nego, sad pogledala gore dorisicu pa me spopao uzasan strah da ce mi kosa tako izgledati za koju nedelju...nemam nameru da odrzavam kratku frizuru, a kosa mi je talasasta i otprilike je to ta forma /ala ''hladna trajna''/ koju mogu da ocekujem za neko vreme :-( pa mi nesto palo na pamet da idem na tretman ispravljanje kose, ne brazilsko vec ono neko drugo, takodje keratinsko... rekli su mi da se radi u salonu ''goran'' u skenderbegovoj /keune salon/ po povoljnoj ceni... jel znate nekog ko je to radio na kratkoj kosi ili uopste da je to radio? nemam pojma kako bi to moglo  da ispadne, al racunam da su rihana i verovatno hali beri morale da se podvrgnu nekom slicnom postupku ne bi li odrzale formu svojih kratkoh frizura /a da inace imaju prirodno kovrdzave kose/

Link to comment

slazem se, odlicno je nijansirana bubice! jel su to samo vadjeni pramenovi il' ima jos nekih primenjenih operacija? 

nije moja slika naravno, ali je vrlo slichan izbor. na tamno braon moje idu 3 nijanse, belo, neka bordo i neka sivo-leshnik. s tim shto ima i nekih ostataka leshnik-plavog i chokolade, od ranije :lolol:

Link to comment

:thumbsup:

 

ja najvise volim pramenove, iako mi se svidja i ombre i balejaz i ostale tehnike nijansiranja kose... mada, na mojoj prosedoj kosi to je malo nezgodno postici, tj morala bih jednom mesecno da je odrzavam i popravljam kod frizera, a bas i nisam navikla na redovne i dugotrajne boravke u frizerajima.... no, cini se da cu ipak preci na smeckastu boju i svetlije pramenove uskoro, dosadila mi je ova moja crveno-narandzasta, a i na kracoj i poludugoj kosi bice efektnije tako sarenkasto, crvena mi je lepa kada je ili dugacka ili jako kratka....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...