Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

na onoj temi gde smo bile bananarama. ne mogu se setim ko. 

@helouin - obećala sam koleginici da cu da je čekam da se vrati s letovanja da me vidi i umre od smeha, tako da makar do ponedeljka halidbešlićujem i ćutim.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Ja sam nesto cula da je sisanje oko 50. Sa farbanjem odnosno pramenovima mislim da prelazi stotku, to necu biti u mogucnosti u skorije vreme, ali za sad mi ni ne treba. 

Link to comment

Mislim da je cmrlj napisala da se Bikin frizer zove Marcelo. Ako sam nesto pobrkala, ispricavam se. Tesko mi sad da srcujem, na telefonu sam.

 

nema sanse da si pobrkala, logicno je da joj se frizer zove marcelo a diler shone.

Link to comment

Mislim da je cmrlj napisala da se Bikin frizer zove Marcelo. Ako sam nesto pobrkala, ispricavam se. Tesko mi sad da srcujem, na telefonu sam.

 

puf. ja sam na rubu da kazem da mi je ok da dam tolko para, samo da se ne smaram sa kosom neko vrijeme. mrzim frizere, mrzim frizerske greske i mrzim kad moram dodatno da idem kod frizera da ispravljam greske.

Link to comment

puf. ja sam na rubu da kazem da mi je ok da dam tolko para, samo da se ne smaram sa kosom neko vrijeme. mrzim frizere, mrzim frizerske greske i mrzim kad moram dodatno da idem kod frizera da ispravljam greske.

 

I ja isto. A nekad sam jako volela, odlazak kod frizera mi bio dogadjaj dana, sve sam volela, od tres casopisa do mirisa frizerskih preparata. Ne znam kako i zasto se to promenilo. Verovatno me je istraumiralo nekoliko sakacenja u poslednjih 5-6 godina i ulilo mi strah u kosti.

Link to comment

puf. ja sam na rubu da kazem da mi je ok da dam tolko para, samo da se ne smaram sa kosom neko vrijeme. mrzim frizere, mrzim frizerske greske i mrzim kad moram dodatno da idem kod frizera da ispravljam greske.

polako, diši duboko. koliko novca da daš i za šta tačno?

Link to comment

:D

 

za dobre pramenove, frizura manje vise, posto frizuru ni nemam (mada bih mogla da je isprobam koji put)

sta znam, kolko se pominje ovdje, izmedju 50 i 100, ka 100?

 

sejlore, samo jedna stvar mi je dosadnija od frizerskih salona, a to su kozmeticki saloni. srecom, njih mogu da izbjegnem bez mnogo posljedica.

i kod mene je to ucestalije posljednjih godina.

Edited by morgana
Link to comment

sejlore, samo jedna stvar mi je dosadnija od frizerskih salona, a to su kozmeticki saloni. srecom, njih mogu da izbjegnem bez mnogo posljedica.

i kod mene je to ucestalije posljednjih godina.

 

A, kozmeticke salone sam oduvek mrzela, to su kuce bola. Depilacija - bol, tretmani lica na koje sam par puta isla - uzasan bol. Cak mi je i pedikir pomalo bolan. 

Link to comment

istrazivala sam marcela po internetu, ne svidja mi se njegova klijentela.

prvih par frizura kod novog frizera ionako su bzvz. ne investira mi se toliko kinte kad ne znam kako ce se avantura zavrsiti. 

znaci, opet voja. 

ocu starog frizera. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...