Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Meni kosa nikad sporije nije rasla. One ogavne siske koje sam odsekla jos u decembru jos uvek nisu prestale da budu siske i sto su duze to su ogavnije. Prema frizeru koji me je osakatio osecam iskrenu mrznju.

Link to comment

a gde je to, otprilike :lol:

 

 

300 dinara?

da li ja to dobro vidim

 

Zar nema u svakom kraju grada (maltene u svakoj vecoj ulici) neki frizeraj koji je ~"dva ulaza od mog"? :lol:

Moj je slucaj Karaburma, no samo u krugu od desetak minuta pesice od mene ima desetak frizeraja, sto tih nevelikih salona koji imaju nalepljenje cene ~ "zensko sisanje 300-500din, musko 200-300din", sto onih koji su u stanu neke frizerke. Kod moje idem sigurno deset godina, radi u svom stanu i ima gomilu musterija koje se sisaju vec dve decenije, i nisam nikad izasla nezadovoljna.

Jos dve drugarice koje imaju obicnu ravnu kosu do ramena se sisaju takodje "na dva ulaza od svog" u svojim krajevima grada, te sam drzala da je to redovna prica :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

hehe, pa sigurno da ima i u mom kraju, nisam upućena pošto mi dugo nije trebalo, ali sad ću da ispitam :)

 

 

btw sigurna sam da kod mene par ulaza nadole™ ima jedan muški frizer :D, ali baš piše izričito "muški" te tamo ne bih zalazila (ipak), ali mora biti da ima još i bar neki pristojni

Link to comment

a i to ti zavisi od frizure. meni se cini da su sisanje kratke i duge kose dve potpuno razlicite vestine, pa onda racunam da je veca verovatnoca da je muski frizer navezban za kratku kosu od frizera koji je specijalizovan za stilizovanje i obradu duze kose

Link to comment

blajhane zene i srodne vrste,

 

koje preparate za kosu koristite?

 

u cg koristim najjaci hidrogen i najsvetliju farbu sto kupim u onoj kozmetickoj radnji iznad pante u igalo. perem kosu najjeftinijom brezom i mislim da je larisa omeksivac. i boja ispadne bas kako zelim. boja slonovace najblize. 

 

u americi pa citava procedura....najsvetlija farba, najjaci hidrogen plus onda sampon http://ep.yimg.com/ay/sleekhair/clairol-shimmer-lights-shampoo-blonde-silver-203.gif plus omeksivac za crnkinje  onda osusim i ispeglam sa 2" 450F remingtonom. od kako sam uzela kosu u svoje u ruke izgleda bolje i lepse, sjebem sve za sat ipo umesto 4+ sata i plus ne stavljam preliv sto su mi pre stavljali. 

 

moja kosa i ja smo jebo lud zbunjenog.

Link to comment

cula sma vec od par plavih zena da im je breza super jer od nje kosa ne zuti. ja zbog blajhanih pramenova moram da koristim neki hranljiviji sampon, inace bih je probala.

Link to comment

Nego, jel' neko obratio pažnju kojom se brzinom umnožavaju (makar ovde u HN-u, a cenim da fenomen važi za čitav ex-YU region) muške frizure a'la fudbaleri sa SP-a, skroz obrijano sa strane i pozadi, a po sred glave kosijana?

 

Takvu frizuru ovde u HN-u već godinama nosi legendarni Šabi Romantico, svi su mu se nekad smejali.

Link to comment
  • 5 weeks later...

ne znam za te fudbalerke, daj neke slike.

 

nego, napravila sam sranje. slučajno sam zažutela gornji deo kose, misleći da radim nešto drugo, tj da nema šanse da se to desi u 20 minuta. blam me je da pričam detalje, poslednji put sam ovako kretensku stvari sebi uradila 1999. al tad je bilo bombardovanje i sve, pa čovek ima alibi za budalaštine.

ono što me zanima jeste koliko minimalno treba sačekati pre nego što zafarbam kosu u neku smeđu boju? na glavi imam loreal preference glam lights upotrebljen danas.

 

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...