Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

a jel' i biki ide na sisanje kod Njega? pricala mi drugarica da ju je videla u salonu svog frizera, koji je slican ovom vasem, barem sudeci po tome, da je i on imao obicaj da bogara i da je stalno kritikuje, npr zato sto se ne farba /premda nema ni jednu sedu, ali po njemu, ima uzasno dosadnu boju kose/ :-)

Link to comment

Ja imam obrnut problem, vise dobrih frizera no sto imam glava, mada kose imam za tri glave :D i onda sam stalno u nekom limbu, ako odem kod ove, druga ce se mozda naljutiti i obrnuto, a odlicne su obe, pritom su mi i prijateljice.

Mislim da sam cula za Njega, tj. padaju mi neka imena na pamet, ali taj deo sa kritikovanjem i vredjanjem mene odbija pa ma kakav da je frizer, nemam razumevanja za umetnicku razdrazljivost. ^_^

I prastajte, ali dok citam ovu diskusiju o frizeru u glavi mi Zohan :lolol:

Link to comment

A je l ne sme na forumu da se napiše koji je to frizer, taj On? Iovako više nije u zemlji, ne verujem da će mu ovo biti reklama. Ja ne dajem na frizere puno para tako da mi ne treba taj lik, ali sad me baš zanima ko je.

 

Nisam nikad imala the frizera. To je verovatno zato što nemam ni frizuru. Dok sam bila red head, dosta davno, imala sam jednu frizerku koja me je super farbala, po pristupačnoj ceni. Inače, dva najskuplja frizera kod kojih sam se ja šišala (to kad sam htela neku frizuru, pa kao idem na sigurno) su me osakatila. Bukvalno unakazila. Jedan sad nedavno, možda se i sećate kad sam kukala.

Edited by sailorman
Link to comment

a jel' i biki ide na sisanje kod Njega? pricala mi drugarica da ju je videla u salonu svog frizera, koji je slican ovom vasem, barem sudeci po tome, da je i on imao obicaj da bogara i da je stalno kritikuje, npr zato sto se ne farba /premda nema ni jednu sedu, ali po njemu, ima uzasno dosadnu boju kose/ :-)

 

 

tako radi svaki frizertm koji drži do sebe  :fantom:

 

 

inače,to sve što pričate ja sam prošla pre nekih 5-6 god kada me je ovaj moj frizer prvi put ostavio,čak sam prestala i da se farbam i prešla u moju boju,prestala da budem plava hej!!najdosadnije 2 godine u mom životu..i onda smo se vratili jedno drugom...ali sada ne,kao što rekoh prigrila sam čupavost i razvijam 1 kreativnost na svojoj glavi i furam se kao da to tako treba i da vam kažem koliko mi je lakše u životu bez tog pritiska 1 frizure... :fantom:

Link to comment

A je l ne sme na forumu da se napiše koji je to frizer, taj On? 

 

ne moze, njegovo ime se ne spominje.

 

nas frizer nije farbao u plavo i nije fenirao. meni cak ni kosu nije kvasio. samo makaze! dodjes, istrpis (ga) 15 minuta, platis i dva-tri meseca imas strava! (modernu, prilagodjenu glavi, moja je, na primer, bila s nekoliko ravnih rezova na neocekivanim mestima, sto je razleprsavalo kosu) frizuru, bez cesljanja (luba nije lagala), nije da ti se posle mesec dana deformise, jok, ti sve vreme imas frizuru. majstor, stvarno je majstor. bio. 

nekoliko puta u zivotu mi se desilo da sam zene s odlicnim frizurama pitala jel te sisa..., one bi pitanje zavrsavale njegovim imenom. 

kojim nece zavrsiti ovaj post :D 

Link to comment

ne moze, njegovo ime se ne spominje.

 

nas frizer nije farbao u plavo i nije fenirao. meni cak ni kosu nije kvasio. samo makaze! dodjes, istrpis (ga) 15 minuta, platis i dva-tri meseca imas strava! (modernu, prilagodjenu glavi, moja je, na primer, bila s nekoliko ravnih rezova na neocekivanim mestima, sto je razleprsavalo kosu) frizuru, bez cesljanja (luba nije lagala), nije da ti se posle mesec dana deformise, jok, ti sve vreme imas frizuru. majstor, stvarno je majstor. bio. 

nekoliko puta u zivotu mi se desilo da sam zene s odlicnim frizurama pitala jel te sisa..., one bi pitanje zavrsavale njegovim imenom. 

kojim nece zavrsiti ovaj post :D

 

A j el šiša neku poznatu ličnost da vidimo na netu kakav je to čudotvorac?

Link to comment

A j el šiša neku poznatu ličnost da vidimo na netu kakav je to čudotvorac?

 

znam dve, tri, ukljucujuci i sebe, al to u njegovom slucaju nije bitno. 

 

ljubomorna sam na biljanu srbljanovic ako je istina da u tim godinama nema nijednu sedu. 

Link to comment

znam dve, tri, ukljucujuci i sebe, al to u njegovom slucaju nije bitno. 

 

ljubomorna sam na biljanu srbljanovic ako je istina da u tim godinama nema nijednu sedu. 

 

Naravno da je bitno, inače vam ajvi i ja ne verujemo.  -_-

 

Te sede su do genetike, rekla bih, mnogo više nego do godina.

Edited by sailorman
Link to comment

Naravno da je bitno, inače vam ajvi i ja ne verujemo.  -_-

 

Te sede su do genetike, rekla bih, mnogo više nego do godina.

 

 

ne,ne ja im verujem jer sam imala jednog takvog,doduše moj nije velegradski i čuven ali ja sam išla 50km do njega i imao je mušterije belosvetske koje su prelazile takodje 100tine km...samo sam znatiželjna pa bih slike na sunce!!

Link to comment

Čitam poslednjih nekoliko strana i ič ne razumem :lolol:

 

Frizer jedan i jedini i nijedan drugi ne može biti, vređanje od strane frizera, ostavljanja i pomirenja, ne umem da isprocesiram sve to ama baš nikako (verovatno zato što idem kod frizera jednom u X godina, i to randomly (čak ne ni u istom gradu/zemlji)

 

 

 

A ovo je apsolutno tačno:



Te sede su do genetike, rekla bih, mnogo više nego do godina.

Link to comment

Mislim, ako bi neko mogao da objasni, zaista me sada živo zanima:

- kako to frizeri vređaju :huh: i šta se može oprostiti a šta ne?

- kako se to ostavi frizer, mislim zbog čega? ili zbog čega on ostavi tebe? i kada može doći do pomirenja a kada ne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...