Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Ja sam kod Voje išla pola srednje škole i ceo faks. I nikad nisam bila srećna, uvek mi je odsecao više kose nego što kažem i tanjio mi unutrašnje slojeve, a gornju krestu štrickao zarad boljeg profila. Onda sam našla hidden gem sasvim slučajno, momka koji je taj posao radio iz ljubavi, pa se za račune obraćao tati. Zna ga Morgana, pominjala sam joj ga. E pa, kod njega sam mogla da imam dugu lepu plavu kosu. Prošle godine je dobio sjajnu ponudu u Londonu i sutra se vraća s odmora, pa ću da mu se malo nakačim.

 

Inače, mnoge moje drugarice idu kod Marčela, ali je jedna našla jednog isto super posvećenog i talentovanog momka sad u maju i dosta njih je prešlo tamo. Isprobaću ga na jesen.

Edited by MayDay
Link to comment

Ja sam kod Voje išla pola srednje škole i ceo faks. I nikad nisam bila srećna, uvek mi je odsecao više kose nego što kažem i tanjio mi unutrašnje slojeve, 

 

ovo i meni radi, ali sam naucila da se izborim s tim: pomirila sam se da ce mi kosa biti kraca nego sto ocu, a tanjenje, iskocim iz stolice cim me osusi, kazem da sam zadovoljna i da zurim, ne dam da prolazi makazama kroz suvu kosu. joj, koliko mi je trebalo da shvatim da mi to tanjenje kose u drugom krugu cini kosu tuznom i uvelom... majstor  :fantom:

Link to comment

Ja sam kod Voje išla pola srednje škole i ceo faks. I nikad nisam bila srećna, uvek mi je odsecao više kose nego što kažem i tanjio mi unutrašnje slojeve, a gornju krestu štrickao zarad boljeg profila. Onda sam našla hidden gem sasvim slučajno, momka koji je taj posao radio iz ljubavi, pa se za račune obraćao tati. Zna ga Morgana, pominjala sam joj ga. E pa, kod njega sam mogla da imam dugu lepu plavu kosu. Prošle godine je dobio sjajnu ponudu u Londonu i sutra se vraća s odmora, pa ću da mu se malo nakačim.

Inače, mnoge moje drugarice idu kod Marčela, ali je jedna našla jednog isto super posvećenog i talentovanog momka sad u maju i dosta njih je prešlo tamo. Isprobaću ga na jesen.

jel radi srdja jos u bgd? gdje?

 

hajde molim te javi i ko je taj novi frizer tvojih drugarica

 

u hn pramenove placam 40-50 eura, kad sam nezadovoljna moram da korigujem, mislim da mi je totalno ok da umjesto toga na par mjeseci dam malo vise ako je frizer dobar

Link to comment

jel radi srdja jos u bgd? gdje?

 

hajde molim te javi i ko je taj novi frizer tvojih drugarica

 

u hn pramenove placam 40-50 eura, kad sam nezadovoljna moram da korigujem, mislim da mi je totalno ok da umjesto toga na par mjeseci dam malo vise ako je frizer dobar

Ma u Londonu živi od prošle godine, prodao salon u Begišu. Sutra doleće iz HN i ja mu pravim zasedu.

 

Javiću čim se uverim kakav je novi mali. Soon.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja bas htela da budem narandzasta a sad od sunca ispadoh plava.

 

pa ofarbaj se opet u narandžasto :)

 

inače hoće to od sunca & relativno svetle farbe, ja dok sam imala onu riđu boju svaki put na moru bi se pretvorila u nešto narandžasto/žućkasto/riđkasto pa još neravnomerno & zahtevalo temeljno prefarbavanje cele kos(urin)e pri povratku

 

btw point možeš se prefarbati odmah (ako već nisi), nikakav problem

da si se zeznula na obrnut način, tj dobila tamno a htela svetlo to bi već bila malo drukčija priča

Link to comment

a zapravo sam došla da objavim da sam, kao što sam već i znala, nikakav karakter :(

 

umesto da sad neko vreme održavam kratku kosu ja se već zaželela dugačke... i setih se da se zapravo zato i retko šišam na kratko, pošto bih ja brzo tamo-vamo a vremena tranzicije nisu baš uporediva

Link to comment

Ja zakazala za sledeću nedelju kod Bikinog frizera, ne očekujem previše jer sam i dalje osakaćena. Ako lik uspe da ispravi tešku nepravdu nanetu mojoj kosi pre više od pola godine, onda je stvarno čudotvorac. Očajna sam i ostaje mi samo da verujem u čuda :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

E pa vrlo sam zadovoljna Marčelom. Odmah smo se razumeli šta ja hoću, bez mnogo reči. Na početku mi je rekao da je jedini lek za moje šiške vreme, ali da će on dati sve od sebe da ih učini prihvatljivim. I učinio ih je. Mislim da je ovo maksimalna lepota moje kose u datom trenutku. Videćemo kako će izgledati posle pranja, ali skoro sam sigurna da će biti dobro. Po mojoj proceni, za par meseci biće odlično.

 

Marčelo ima neku zanimljivu tehniku; uvrne pramen oko njegove ose, pa onda raširi kraj u lepezu i tako štricka. Osetim pod prstima da su mi krajevi dosta stanjeni, ali to je dobro jer su mi bili baš debeli (poslednjih nekoliko puta sam ih šišala skroz ravno, bez stanjivanja). Usput mi je rekao da su za kosu kao što je moja (gusta a sa tananim vlasima koje su sklone talasanju) šiške 1 ogromno NE, i da bi svaki pristojan frizer trebao da pokuša da me odvrati od šiški. Ja sam se u to za šiške i moju kosu uverila više puta, samo što niko nije pokušavao da me odvrati. 

 

Inače, Marčelo je vrlo prijatan čovek, ne priča mnogo. I kad uslovno rečeno kritukuje, to ne radi osuđivački. Ne znam da li imate iskustva sa onim frizerima što se kao nešto zgražavaju, pa onda grde mušterije kao da su maloletne. Ili maloumne. Ja imam iskustva i stvarno ne podnosim takve. Marčelo je sušta suprotnost.

 

Cena, avaj, 4,800 RSD. Nećemo se viđati često, ali viđaćemo se. Jer ovo je stvarno to što mojoj kosi treba, usudila bih se čak da kažem da je vredno tih para.

 

P.S. Cure što suše kosu isto fine. Ambijent prijatan. Sve brojeve UK Voga imaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...