Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

ne, sve smo imale istog, koji je emigriro. 

 

o kako je to bio divan frizer. u zadnjoj fazi me je sisao nasuvo. zatvorenih ociju :D

kad vidim u ogledalu ovo govno na glavi, svaki put mi dodje da zaplacem.

mozda bi bilo bolje umesto tog performansa koji bi rezultiro filmom, da se skupimo mi ucveljene zene i jednom u dva meseca mu platimo avionsku kartu i smestaj, da nas obavi za vikend. il da organizujemo carter do njega. nije daleko.

 

dal je neko uocio kako dosta zena koje se pojavljuju na hrtu imaju strava frizure, mislim, one koje su osisane, super su osisane, tapirane i fenirane ne racunam, ko na primer elizabeta gojan koja vodi damin gambit? e tako je on nas sisao. 

Edited by darling
Link to comment

sve vam verujem svima.

 

ja sam bila na granici 1 samoubistva kad me je izdao savrsheni zubar moje dece. otisho u penziju, da ore vocnjake po srbiji :cry:

 

tako da nije da ne razumem.

Link to comment

racunaj da sam i ja :D

 

ne stipsa, nego ovo drugo...

 

 

(mislim, nemoj sad da pricam kako onaj sto me sisao za 600 dinara veze nema sa sisanjem. zbog njega sam otisla kod ovog danas za dve iljade. korektno je, al sam direktno iz salona ovde pisala kako onog nikad necu prezaliti. i sta sam ja tu ustedela u zivotu, nista. moje zadovoljstvo nema cenu :D)

Edited by darling
Link to comment

nije vredjao, bubo, nego onako verbalne samare udarao ako ga prevaris sa nekim ili predlozis nesto sto nije koser.

ali to ti ko u onoj pesmi, he hit me, and it felt like a kiss.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...