Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

:) lepoto znači da nam zemlju vode hrabri i odlučni ljudi.objasniti frizeru šta zaista želiš i to dobiti, nije lako.juče mi je skoro pozlilo od smeha dok sam pokušavala da zamislim taj dijalog između dakle vladimira i čoveka od zanata.

Link to comment
  • 1 month later...

mene nervira 1 paradoks..farba keune 1517 je valjda najprodavanija kod nas a nigde nema njihovog balzama i pakovanja za suvu i ostecenu kosu,to je zuta kolekcija..svuda ima ljubicasta,a to sam zaboravila sta je..ali zasto nema za suvu i ostecenu..ali nigde..

Link to comment

dakle ovo mi treba

 

1757.jpg

 

 

ako neko vidi negde neka javlja,ja sam na ivici suicida...poslednji put mi je frizer narucio iz veleprodaje i sada sam ga potrosila a nema nigde da se kupi,dodje mi da se pomirim sa frizerom samo zbog toga

Link to comment

naasššllaa saammm pakovanje!!!!

evo sad,slučajno udjem u apoteku Biljana i Luka uNovom Sadu jer sam ranije kod njih kupovala nešto od Keunea što nema baš svuda i kao ajd da vidim kad sam već tu i nadjem!!!!sreća!!!

 

 

a treba mi,ranije mi je bilo jako,kosa mi je bila sva paperjasta od njega i frizer mi je stavljao neka ulja u fabru i kosa mi je bila suuper ali sada se farbam sama i bog zna šta radim jer se ugl spaljujem ali kontam to je taj proces kod 1517 jbga,pa mi treba nešto jako za negu a ovo mi je baš super!

Link to comment
  • 3 weeks later...

vi morate da osnujete neku gurpu samopomoci, mislim da sam upoznala pet zena do sada koje imaju istu izjavu za Njega. Jedna pusta kosu od kad je otisao, sad ima kosu do pola ledja, a bila je kratkokosa deceniju otprilike. Kad mi je poslednja koja mi je u ragovoru rekla da vise ne moze psihicki da podnese ni pomisao na drugog, pomislila sam da treba snimiti film Njegove zene. najmanje film, a mozda i neka izlozba, ili barem performans, u sklopu promotivnih aktivnosti za film.

Link to comment

 et km

ti onda nikada nisi imala 1 savršenog frizera...ja tačno znam kako se osećaju te žene i darling jer sam i sama u sličnoj situaciji..moj savršeni frizer je bio moj više od 10god a sada ga nema

ali sam se snašla od kada ga nema ,moglo bi se reći da otkrivam nove horizonte i nisam se dala deprimirati nego se sama farbam i sama se šišam i prigrila sam 1 čupavost kao stanje kakvo treba biti i po prvi put mi se svidja,jer kad me on ošiša to je sve na svom mestupa ta čupavost ne pristaje na tu urednost,tada sam opsesivno morala biti isfenirana.ali sada ne,čupavost kako takva je u punom sjaju kada se sama ošišam i na krivo i nejednako i svakako..

1 pomirenje uzimam u obzir vrlo uslovno i više zbog ljudskih razloga kao prijatelja ali to ćemo tek videti..

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...