Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Hvala Peti! Samo mislim da sam uživo ružnija. Svi se nešto oduševljavaju ovom fotografijom, što nepogrešivo ukazuje na to da sam na njoj neočekivano lepa. Kad ti na Fejzbuku sliku lajkuje više od 20 ljudi (a na slici nema ništa za lajkovanje osim tebe), odmah znaš da ne treba da se zanosiš da i inače izgledaš tako.
onda si verovatno samo fotogenična ,misim fotogenični ljudi ne moraju obavezno biti i lepi uživo :fantom: šalim se,lepa si sejlorko you just fishing for compliments
Link to comment

dobro,ja sam se juce,posle inicijalnog shoka od ostavljenosti od strane frizera,nacisto je odlepio bijond izdrzljivosti,sama ofarbala!!!i to keuneom 1517,sama i bez cetkice nego rukavicama i prstima takoreci metodom 1 muljanja :lolol: i to bobami poprilicno uspesno,ako se uzme u obzir da sam se sama ofarbala u zivotu jednom i to pre 10tak god..jednako je svuda,malo tamnije ali i izrastak je,usled shoka,bio epohalan..dakle umem!!!drugog frizera jos ne mogu da trazim,jos sam u zalosti pa malo kad se saberem...ali ovim resenjem sam privremeno zadovoljna!

Link to comment

evo i ja da se pohvalim. ja sam se pre dva dana sama ošišala imajući sve vreme u svesti sliku lezilebovićeve žene dok su mi u ušima odzvanjale njegove mudre reči, ona se šiša sam i to funkcioniše besprekorno. opet malo vučem na rajanovu kći i milenu dravić pod tifusom, ali nisam nezadovoljna i može se reći da je uspešno. možda bi mogla da investiram u neki bolji alat... profi makaze frizerski češalj i to... inače, moja fudbalerka tek sad dostiže puni sjaj jer su repovi u većem kontrastu sa ostatkom dužine i polako počinju život za sebe.

Link to comment
Koliko sam bila očajna prvi dan posle šišanja, toliko sam sad zadovoljna svojom novom frizurom. Čak sam i ponosna na sopstvenu intervenciju makazicama za nokte. -_-Bubo, ne otvaraj.

1526932_10201553746339467_195866129_n.jpg

Slatka si, fakat bih te izljubio :)
Link to comment

tako je živana!!!samo napred!živelo kućno eksperimetisanje na glavi.....ja potpuno osećam tu novostečenu moć i ponovo povraćenu kontrolu nad svojim životom i kosom :lol: sve do jednom :lolol:

Link to comment

Ja se juče igrala plavom farbom, kao izvlačila pramenove. Bila sam ubeđena da se tu ne može jako omanuti, pogotovo što ja volim razne boje odjednom i razne debljine pramenova. Sad zgledam kao da mi se po jednoj trećini glave prolila neka hemikalija. Mislim da ću morati da ofarbam celu kosu ili u plavo ili u braon. Zbogom ombre :cry:

Link to comment

Evi, nemam vremena za frizera! Imam večeras ivent™ i saću umesto da idem da se teglim na pilatesu sama da prefarbavam žute pramenove. Ako mi ne uspe, praznike™ ću provesti nakazna :( Šalim se, naravno, živo me zabole za praznike, iovako ću ih provesti pod jorganom.Gagorder, to nije loša ideja, molim da ustanovite raspored dežurstva tako da obezbedite pokrivenost 24/7!

Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...