Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Schwarzkopf E20 će ti odraditi posaoSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Renne, kako sam mlađi tako mi kosa ređa, koji mi šampon preporučuješ?
Poslednji put sam imala šiške 2009 i tad sam rekla ljudima iz svoje okoline da me vežu za radijator ako mi ikad bude palo na pamet da ih ponovo šišam. Međutim, uhvatili me pundravci i sad bih nešto ovako
Daj slike da vidimo kako je ispalo.
Link to comment
kerastase resistance bain force
Cekaj, ako ja udjem u radnju i izdeklamujem ovo, jel ce radnica tacno znati o cemu je rec. Bukvalno nisam imao predstavu da postoji sampon sa ovoliko reci.
Link to comment

to je skraćena verzija naziva :)znaće, znaće. idi kod cvrleta na slaviji ili u idei na novom bg (kod airport sitija) - tamo ima cvrle šatro frizeraj, a zapravo diler svega za kosu. pitaj kod njih, možda imaju i nešto bolje.

Link to comment
Renne, kako sam mlađi tako mi kosa ređa, koji mi šampon preporučuješ?Daj slike da vidimo kako je ispalo.
Ne bacaj pare na te šampone, ničemu ne služe.Nek ti naprave u apoteci 5% hidroalkoholnu soluciju Minoxidil. Dva puta dnevno po 1 ml, utrljaš na mesta gde ti je kosa retko lepa, i već posle par nedelja će se značajno poboljšati.
Link to comment

Koliko sam bila očajna prvi dan posle šišanja, toliko sam sad zadovoljna svojom novom frizurom. Čak sam i ponosna na sopstvenu intervenciju makazicama za nokte. -_-Bubo, ne otvaraj.

1526932_10201553746339467_195866129_n.jpg

Link to comment

Hvala Peti! Samo mislim da sam uživo ružnija. Svi se nešto oduševljavaju ovom fotografijom, što nepogrešivo ukazuje na to da sam na njoj neočekivano lepa. Kad ti na Fejzbuku sliku lajkuje više od 20 ljudi (a na slici nema ništa za lajkovanje osim tebe), odmah znaš da ne treba da se zanosiš da i inače izgledaš tako.

Link to comment

pa malo si k'o neka hipsterka na toj fotki, mozda je i do toga. fali samo da je provuces kroz neke filtere da deluje onako vintidz, mamurna alexa chung da iskoci iza zavese i to je to. -_- ne znam za utisak uzivo ali videla sam jos jednu fotku koju si kacila, izgledas isto, minus frizura. mozda ti fejsbuk ljudi sto lajkuju prosto odobravaju novi friz.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...