Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 1 month later...

Treba mi savet od žena koje se razumeju u farbanje kose. Htela bih sebi da izvučem par plavih pramenova, ali baš plavih, skandinavskih. Kosa mi je trenutno prirodne, tamno smeđe boje (osim krajeva). Pitam se da li ima šanse da mi to uspe bez blanša i, ukoliko ima, koju farbu da koristim?

Link to comment

nisam strucnjak, al sam mnogo puta izvlacila pramenove, i cesto bez blansa. prakticno je nemoguce da ispadnu skandinavski plavi ako je podloga tamno smedja. meni je podloga tamno plava, pa su bez blansa ispadali umereno plavi, onako boje meda. sto ipak nije ni blizu onoga sto bi ti htela.

Link to comment

pretpostavljam da bi onda sa najsvetlijom plavom mogla da izvuces dobar kontrast u odnosu na podlogu. možda bi to ipak trebao frizer da ti odradi . čisto da ne povuče na neku sivkastu ili narandžastu :D

Link to comment

Trenutno sam u DIY tripu kada je reč o kozmetičarstvu i frizeraju. Ranije nisam umela ni da isturpijam nokte kako treba, sad skoro sve radim sama. Jedino se još ne šišam sama, mada sam u fazonu da bih probala, samo i dalje skupljam muda, i ne depiliram sama ono što se u kozmetičkim salonima zove "intimna zona".

Link to comment

ništa onda, samo napred. ja sam se navatala straha, jer sam tako jednom izvlačila pramenove sama, lorealovom farbom, pa ispadoše narandžasti. onda brže bolje kod frizera na popravku. posle su mi objasnili da imam crveni pigment pa se ta farba nije baš najbolje složila s mojom kosom, bla, bla....

Link to comment

E to, nikako da se setim. Uz pomoć tog e20 izbeljivača- farbe sam bez trauma svojeručno prešla iz crvene u plavo, frizerke kažu da sam imala sreće. Nego... šta se tu snebivate s pramenčićima, zažmuri i drmni na svu kosu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Poslednji put sam imala šiške 2009 i tad sam rekla ljudima iz svoje okoline da me vežu za radijator ako mi ikad bude palo na pamet da ih ponovo šišam. Međutim, uhvatili me pundravci i sad bih nešto ovakolong-hair-with-side-bangs.jpgili ovakoget-alexa-s-cover-girl-hair_GB.jpgOdgovorite me dok nije kasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...