Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Zaglavio mi se Canon AV-1, nece da mota film.

 

Postoji li neko brzo resenje ili da ga nosim kod maistora?

Јел филм још у њему? Можда је склизнуо са оних избочиница и отишао својим путем. Ако не, онда Миша на Зелењаку

Link to comment
  • 2 months later...

E hvala za to, promaklo bi mi.

S obzirom da je jako frisko (sati su u pitanju) nije cudo da ti je promaklo. Po photo blogovima jos nije objavljeno. Ja sam zapamtio ovu adresu za download, pa reko da probam - ko zna po kojoj vremenskoj zoni Nikon racuna vreme.

Link to comment

Nisam siguran da sam na pravom topicu, ali ne znam gde drugde da pitam. Dakle, ne znam gde da odem da odstampan, da ne kazem razvijem fotke. Jel ima neke velike razlike u kvalitetu izrade digitalnih fotki u formatu 10x15? Ako ima, koju radnju u Bg biste preporucili?

Link to comment

mozda nekom bude zanimljivo, a free je...

 

Jeremy Cowart: The Photographer's Toolkit

 

albumprocessing.jpg

 

Have you ever wondered what camera or Photography gear you should buy? Look no further than Celebrity Photographer Jeremy Cowart's new book "Photographer's Toolkit". He goes through and showcases all the real-world gear he uses on shoots and explains why. From free to not-so-cheap, there's something in here for photographers of all backgrounds.

 

Link to comment

sta mislite da otvorimo temu makro? nije mi problem da je otvorim, ali sta da je otvaram ako se zavrsi na jednom postu, a ideja bi bila sledeca. da ucestvujemo koliko nas moze i hoce [sebe ubrajam]. takodje se podrazumeva da obuhvata siroki pojam makro fotografije, osim bubuica, cveca i ostalih podrazumevajucih makro motiva. sto znaci da su vrlo dobrodosli ekperimenti na tom polju, ali ono sto je bitno da sve to bude u makro modu, da kazem "minijaturno." eto, sta mislite?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...