Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

meni je takodje super. sto se kica tice, ja ne gledam to tako. zena zivi na selu, ili u nekom manjem mestu sa decom i zivotinjama. napravila je po meni odlicne fotografije. da sam ja taj klinac, i kada porastem, ove fotke bi mi bile: "vidi sta je moja mama uradila kada sam bio dete!". sa odlicnim svetlom, atmosferom - maglom itd. mama je sa petardom2 uradila odlicnu stvar.

Link to comment
može biti, ne plediram da imam ukusa, prosto mi leži...
На неколико места се види да је узела кич поступак, ствар која је рађена већ хиљаду пута у производњи кич разгледница и илустрација (нпр Сара Кеј) и протерала аутобус кроз њега... и мени то некако више није кич. Као да је од кича отела свој део и није дала да је преваре.
Link to comment

Svesno poigravanje sa kicem jeste legitiman umetnicki postupak, ali i pored najbolje volje ja ovde ne vidim ni traga toga. Ovo je jos jasnije kada se ne gleda ova prva serija (dete sa zivotinjama) kod koje moze da se izvuce neka doslednost u izrazu, nego kada se pogleda portfolio. Iako u portfolio ima dobrih fotografija, potpuno je jasno da u celom radu ne postoji nikakvo bavljenje kicem kao konceptom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam siguran da li ovde da postavim, ali mi se cini da je najbitnije za fotografe koji koriste flickr. elem.. onaj yahoo bar, da li vam smeta? ako da, ovo je opcija da ga uklonite: linkmeni barem izgleda mnogo lepse bez toga.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije mi za prvo mesto.

 

Ima naš na 13. mestu.

 

Ima par koje nisu po mom ukusu, ali sto se ostalih tice meni bi tesko bilo da se opredelim za najbolju. Ova zasluzuje prvo mesto, ali, sto se mene tice zasluzuju ga i 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 17. Problem sa ovim Word Press Photo konkursom je sto ima tako mnogo sjajnih fotografija da ih je tesko rangirati cak i u ovakvoj neobaveznoj diskusiji. Mogu da zamislim kako je tek clanovima zirija.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...