Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

uzgred, hvala sto si mi razjasnio da postoje moji i vasi redovi. korisna diferencijacija. :D
Ma, kako da ne: red ružičastih slonova i red belih miševa... :lolol: Bolje da si mi se zahvalio na akronimu iz kog si mogao saznati omiljenog ti strukturalistu.
Link to comment
jesu i objasnio sam zasto sam to napisao. tzv. klarkov postulat o visokoj tehnologiji. nije tautologija vec naprotiv mislim da kolonijalizam i americki intervencionizam nisu isto. rorsah. film je nastajao toko 14 godina a prvu ruku kameron je napisao jos tokom 80tih. sam kameron je o filmu izjavio ovo (ako je to bitno):
klarkov postulat o visokoj tehnologiji, kazes? :D ok, procitacu to kad budem odmornija. :P zbunio si me sa onim 'ili-ili', jer ja ni nisam poistovetila kolonijalizam i americku spoljnu politiku, vec sam ih samo taksativno navela. :D ova kameronova izjava sad daje 1 potpuno novu dimenziju posmatranja filma. nemam ja taj umni kapacitet pa da shvatim svu viseznacnost 1 takvog remek dela kao sto je Avatar. :P
Link to comment
Naravno, nemam nikakve mržnje, ali pričati sa tobom čini mi se da se stalno svodi na zamene teza i podmetanja... :D Ne kapiraš što Breht, ne kapiraš šta je PUKS citiran iz Čonkina koji stoji u tvojoj replici na koju ti odgovaram, ne kapiraš citat jednog od najuglednijih strukturalista a sam kažeš da pripadaš strukturalistima i upravo citirano i sprovodiš u delo na ovom topicu...Ti si demagog, čoveče. Ti si mangup iz sopstvenih redova...
jel mozes meni neutralnom da saopstis sta znaci PUKS? zaboravih taj detalj iz knjigeedit: dobro, lazem da sam neutralan nego sam na Filbijevoj strani zato sto mi je ortak, ali mi ipak reci, pliz :P Edited by vasudeva418
Link to comment
Bolje da si mi se zahvalio na akronimu iz kog si mogao saznati omiljenog ti strukturalistu.
to se zove bakronim. akronim je nesto skoro suprotno. Edited by fancy claps
Link to comment
jel mozes meni neutralnom da saopstis sta znaci PUKS? zaboravih taj detalj iz knjigeedit: dobro, lazem da sam neutralan nego sam na Filbijevoj strani zato sto mi je ortak, ali mi ipak reci, pliz :P
Ma, najobičnija šala... Pitaj, Kima, sigurno zna i umeće bolje da ti prene humoristčki duh toga. Ja bih ti samo ubio šalu, a tako to lako možeš i izguglati...
Link to comment

ja bih jos voleo da znam koja je moja strana. i kako ajant, taj mitoloski heroj, zna ko mi je omiljeni strukturalista. a za akronime sam glup.edit: samo za ajanta :wub:w-earle.jpg

Edited by kim_philby
Link to comment

Koja crna razonoda? Na bazi onog može da se napravi više disertacija. Okej, nekome je smešno kada deca sa iq-om 79 utvrde da ima mnogo ljudi koji nisu razumeli Avatar, ali meni je to u ovo doba noći bolno za čitati kako se te jedinke muče.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...