Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

Bez ulazenja u polemiku...Skinuo i odgledao danas jednu od Full HD verzija koje su se pojavile ovih dana (35Gb). Otkrio sam novi smisao postojanja mog TV-a. Ko god naidje u goste, osecam da cu da davim da odgleda, makar najspektakularnije scene. Nazalost, ne mogu da postujem screenshotove, fajlovi su preko 2.5 Mb, a nista se nece videti ako smanim rezoluciju.

Link to comment
  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

Bez ulazenja u polemiku...Skinuo i odgledao danas jednu od Full HD verzija koje su se pojavile ovih dana (35Gb). Otkrio sam novi smisao postojanja mog TV-a. Ko god naidje u goste, osecam da cu da davim da odgleda, makar najspektakularnije scene. Nazalost, ne mogu da postujem screenshotove, fajlovi su preko 2.5 Mb, a nista se nece videti ako smanim rezoluciju.
T.J. "Ja se neću hvaliti super TV-om, super HD i sličnim gedžetima koje naravno imam, ali imam sve to, mada o filmu nemam šta da kažem, ipak izgleda super u Full HD na mom super TV-u...Jesam li rekao da imam super TV od metar i po?" <_<
Link to comment
T.J. "Ja se neću hvaliti super TV-om, super HD i sličnim gedžetima koje naravno imam, ali imam sve to, mada o filmu nemam šta da kažem, ipak izgleda super u Full HD na mom super TV-u...Jesam li rekao da imam super TV od metar i po?" <_<
? Ne shvatam sta si hteo reci. Hvalim se necim sto kosta 500-600 eura???Il si mislio da sam Damja, pa da cu sad da slikam patku??
Link to comment
Ne pričaš ništa o filmu već o svojim spravicama.Samo 500-600€?
Ако ти је 500 евра цифра око које дижеш оволику дреку, мора да си жешће неспособан лик.
Link to comment

Sad sam cula podatak da je avatar najgledaniji u US, zatim u Kini, a na trecem mestu u Fra. Kao fora u Kini i dalje cekas po dva-tri sata u nekim biskicima na kartu. Navodno, Kinezi se jako poistovecuju sa ovim plavima zato sto njih svakog dana iseljavaju iz kuca da bi se gradili novi putevi i fabrike. Meni jako smesni Francuzi..sta je njih nalozilo da mi je znati...

Link to comment

jel imao neko problem sa gledanjem 3d? imam neku anomaliju sa vidom, nisam nikad mogao da razaznam one 3d sarene razglednice, pa cenim da ni ovo ne bih mogao da gledam...

Link to comment

Odgledao (mikro BD-rip, sasvim ok kvalitet), dobar film, ali ne kontam u čemu je pomama. :huh: Možda sam ipak trebao sačekati 3d. :P

Link to comment
  • 1 month later...
... mozda bi bilo bolje da je napravljen kao parodija, ovako je, po meni, povrsno, iskliseirano koketiranje sa veoma ozbiljnim civilizacijskim problemima.
Bice da je i meni to zasmetalo na organskom nivou, jer sam gadljiv na licemerje. Film od trista i kusur miliona koji po difoltu treba da inkasira nekoliko puta vise para ima lajtmotiv: novac nije bitan. Znam, "nije ovo ozbiljan film", "ovo je zabava", "ovo je komercijalno ostvarenje" - eh, izgleda da sam ishalucinirao Kameruna gde u real life-u namazan ratnickim bojama u Brazilu brani brazilske shume.Sto me podseti na jedan dokumentarac od pre par dana: tip pravi gliser za put oko sveta koji radi na biodizel, u nameri da obori svetski rekord. Kaze, njegov cilj je da ljudi shvate da se moze dobro zabavljati a da se pri tome ne zagadjuje planeta.Onda su prikazali red od tridesetak kanistera biodizela u kojima je bilo brat bratu oko stotinak tona goriva. Svo to gorivo je razvezeno na razlicite destinacije sirom planete gde ce gliser pristajati da se dopuni. Za to razvozenje je potroseno barem trideset tona obicnog old tajm goriva. Ne moram da podvlacim da su se ludo zabavljali. Btw, usput je ispricao i anegdotu kako je pri proslom pokusaju obaranja rekorda gliserom naleteo na neki ribarski camac i sirotinju u njemu gde dvojica prezivese a jedan covek (ima zenu i decu) izgubi zivot (snimili su i tu avanturu - na snimku noc, posecena stopala jednog nesrecnog ribara, prepolovljen camac - cool). Nekako su sredili da ih (Malezija valjda?) oslobode krivice. Ekolozi. Kao da ti celije tumora govore o tome kako ce sve da ucine da uklone tumor. Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...