Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

uh, jebale vas pare! jel moze jedna recenzija avatara da prodje bez pominjanja iznosa koji je potrosen u njegovo pravljenje? zbog cega vas to toliko boli i zasto niko nije povukao isti argument kada je jos veca kolicina spucana u treci deo pirata sa kariba, trece govno od spajdermena, harija potera? za razliku od ta tri filma, u avataru bar znam gde je tacno otisla lova, a znam i da ce samo zbog njega mnogi bioskopi u srbiji godinu zavrsiti u plusu. npr. posle zatvaranja bioskopa jadran u novom sadu, radnici su ga tada samoinicijativno ponovo otvorili, radili volonterski, prikazivali avatar i zaradili dovoljno da se dignu iz mrtvih i pokriju troskove bioskopa mesecima unapred, tako da i dan danas normalno rade i sebi zaradjuju platu.

Link to comment
uh, jebale vas pare! jel moze jedna recenzija avatara da prodje bez pominjanja iznosa koji je potrosen u njegovo pravljenje? zbog cega vas to toliko boli i zasto niko nije povukao isti argument kada je jos veca kolicina spucana u treci deo pirata sa kariba, trece govno od spajdermena, harija potera? za razliku od ta tri filma, u avataru bar znam gde je tacno otisla lova, a znam i da ce samo zbog njega mnogi bioskopi u srbiji godinu zavrsiti u plusu. npr. posle zatvaranja bioskopa jadran u novom sadu, radnici su ga tada samoinicijativno ponovo otvorili, radili volonterski, prikazivali avatar i zaradili dovoljno da se dignu iz mrtvih i pokriju troskove bioskopa mesecima unapred, tako da i dan danas normalno rade i sebi zaradjuju platu.
:lol: ko ti to prico?
Link to comment
uh, jebale vas pare! jel moze jedna recenzija avatara da prodje bez pominjanja iznosa koji je potrosen u njegovo pravljenje? zbog cega vas to toliko boli i zasto niko nije povukao isti argument kada je jos veca kolicina spucana u treci deo pirata sa kariba, trece govno od spajdermena, harija potera?
ti verujes u naduvane budzete holivudskih filmova? gresis.
Link to comment

Film je izuzetan. Vrlo zabavna dva i nesto sata. Mozda je prica suplja, predvidiva, mozda je iskoristio mnoge druge filmove koji se bave borbom dobra i zla, ali je napravio remek delo za zabavu i odmor. Sta god se ovde bistrilo...

Link to comment

hesuse.... 'entuzijasti', kojih je bilo 2, su tu uleteli preko starih kadrova da se zaposle ili sa planom da tuze zvezdu (dakle udruzenje je kenjanje, zvezda je stvarnost) ukoliko do zaposlenja ne dodje, ostatak je ista ekipa koja je i sjebala te bioskope i gledala kako da se dodatno ogrebe o budzet grada oko iste price koju ce imati sveze renovirani kcns. pravna strana 'udruzenja' i njihovog prava da koriste bioskop su takodje smejurija jer ovako kako je to predstavljeno u blicu nema nacina da su mogli dobiti salu na koriscenje. inace duh 'udruzenja' krase redovite pickaze, sto mi opet nekako nije u skladu sa sinema paradizo clankomproces nabavljanja filmova od distributera i izbor filmova su tek posebna prica. tamo niko jebene veze nema sa filmom ili idejom sta vredi nabaviti i privuci gledaoceinace u jadranu se vikendom ne moze sedeti u parteru zbog baseva komsijske folkoteke, a domaci filmovi se ne mogu gledati zbog ocajnog zvukato je bioskop koji vode likovi iz kancelarija boljeg zivota. kretenski bioskopŽIVIJO DRUG AVATAR!!!1!

Edited by Hustler
Link to comment

ja isto počo zamišljati jedan mali, gerilski bioskop gde radi 15 zaljubljenika u film i imaju za malo ovsene kašice, jaja i mleko zahvaljujući avataru :(

Link to comment
  • 4 months later...

gledo avatarajaotehnika je ludlo, maštovitost dobra, al je moglo sa manje disney zamišljanja druge planete.ko je pisao dijaloge treba da bude ubiven sa tonu gnojiva. bukvalno svaki dodir i govor koji drži džek suli pred domorodcima je neprijatnost za premotavanje, sama priča ima rupa, karakteri su dno (posebno mladi lider rudarstva), pa se tako i vidi šta je ovde bilo u 1. planuoseća se da je film na mnogim mestima dobrano iskasapljen, pa pretpostavljam da uskoro izlazi director's cut verzija od 5 sativerovatno kameronov najslabiji film... zapravo, ovde neke stvari koje nemaju veze sa zanatom kvalitetom toliko iskaču od onoga što ja smatram da čini film, da postavljam pitanje da li je ovo uopšte film6.5/10

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...