Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Strateška prednost Studija B je lokacija. Odatle je dovoljno da postave kamere na 21. sprat Beograđanke i pokriće celo gradsko jezgro, tako da gotovo nemaju potrebe da reportere izlažu nepotrebnim rizicima da budu prebijeni, kamenovani i sl, a građane izveštavaju momentalno. To su sjajno primenili i u nedelju, iako su imali i reportere na terenu (potrebno je vreme da se snimak doturi do Beograđanke) direktan prenos obračuna i vandalizma je bio pun pogodak.
B92 ima sjajnu prednost koju ne koristi, a to je da na info kanalu može da prenosi izjave u punom obimu, snimke... ne moraju da krate pošto tamo nema reklama, ali ne, oni emituju isto što i na b92 i popunjavaju glupostima... eh
Link to comment
Strateška prednost Studija B je lokacija. Odatle je dovoljno da postave kamere na 21. sprat Beograđanke i pokriće celo gradsko jezgro, tako da gotovo nemaju potrebe da reportere izlažu nepotrebnim rizicima da budu prebijeni, kamenovani i sl, a građane izveštavaju momentalno. To su sjajno primenili i u nedelju, iako su imali i reportere na terenu (potrebno je vreme da se snimak doturi do Beograđanke) direktan prenos obračuna i vandalizma je bio pun pogodak.
B92 je pustao sliku sa istih (ili delom istih) kamera kao i studio B. Mislim da imaju neku saradnju jos od letos.
Link to comment
  • 7 months later...

niko nije čuo u agapetu jerotićevo otkriće da se alchajmer i demencija sami prizivaju, i sam, zbog bežanja se ide u njih?jbt, ozbiljna kuća. šta će im takav idiot.edit: autocenzura.

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 3 weeks later...
niko nije čuo u agapetu jerotićevo otkriće da se alchajmer i demencija sami prizivaju, i sam, zbog bežanja se ide u njih?jbt, ozbiljna kuća. šta će im takav idiot.edit: autocenzura.
Pa, zbog Gajšeka i svih ostalih javnih ličnosti koje su "nešto osetile" na Svetoj gori (Dina Čolić, psihijatar Marić, Cane partibrejker itd.). Ali, ima leka za Jerotića i bašt tu žvaku. Vojin Dimitrijević zastupa tezu da je pušenje prevencija protiv Alchajmerove bolesti (to jest, slaže se s tom hipotezom jer mu kao pušaču to odgovara), pa neka dovedu i Vojina ateistu u studio da purnja, i neka svi kašlju i polemišu u dimu.
Link to comment

kad ponekad prebacim ono na ono cudo sa j.ljigavim pantelicem oblije ma znoj.jbt covek me non stop gleda,srecom preko kamere,a kao prica sa nekim.trebo bi covek da ode na neki pregled. postoje strucnjaci koji ,iako je samozaljubljenost debelo uznaoredovala,mozda mogu da mu pomognu.ovim postom ne zelim da ga vredjam nego da mu pomognem.

Link to comment
  • 3 months later...

Da li se ja ne snalazim ili nemaju video podcast? Za Moj Beograd mi treba. Našla sam Stjepka Guta na rts-ovim, to jest Tanjinim Licima, ali čula sam da je u Gdinovom Beogradu bilo još detalja koje bih rado pogledala.

Link to comment

studio b je car. juce ujutru su voditelji sa goscom komentarisali i predvidjali ponasanje madjarskih stranaka pred sljedece izbore pritom pricajuci o madjarima kao da su, sta znam, bica koja sasvim slucajno zive na teritoriji srbije ali u rezervatu ili drugoj dimenziji, vanzemaljci ili nedo bog masoni.bilo je, onako, tragikomicno.

Link to comment
casual wednesday na studiju b :Dpost-669-13190159042681.jpgovo je voditeljka, da ne bude zabune.
Ova je takreci gostovala.Mislim da ima muzicku emisiju na radiju , ako nije i urednik tamo.Cak je jedno vreme dovodila bendove da sviraju uzivo, da ih kao afirmise.BTW, prilicno zgodno stvorenje...
Link to comment
Ova je takreci gostovala.Mislim da ima muzicku emisiju na radiju , ako nije i urednik tamo.Cak je jedno vreme dovodila bendove da sviraju uzivo, da ih kao afirmise.BTW, prilicno zgodno stvorenje...
kako mislis gostovala? nisam bas slusala, ukljucila da vidim temperaturu, pa se zacenila kad sam videla, ali ona jeste vodila taj deo. nisam mogla da verujem, pa obratila paznju ko tu postavlja pitanja. hoces da kazes da nije znala da ce da bude na televiziji? helou, kosa isfenirana, sminka pod konac i onda... khm... khm... trenerka :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...