Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ima, ima. moze rostilj da prodje i bez kancerogene cadji zalepljene na meso :fantom:
a zar nije kancerogeno i samo meso tamo gde ga vatra bilo kog porekla sprzi i oprlji?
Link to comment

imam dva ona na struju, mogu da ispecem samo meso tanko kao flis papir. gas doduše radi radnju mnogo bolje. mene više od roštilja loži da napravim ovu aparaturuimage339.jpg

Link to comment
imam dva ona na struju, mogu da ispecem samo meso tanko kao flis papir. gas doduše radi radnju mnogo bolje. mene više od roštilja loži da napravim ovu aparaturuimage339.jpg
to je za onaj bezukusni madjarski kolac?
Link to comment

ne, marko, to, ne sme da ima bocne strane! to skuplja toplotu na jedno mesto, nije to fora. jebiga, zaustavimo pricu o ovome dok ne nabavim fotku.

acidofilni jogurt osamdesetih? vi ste bas bili progresivni :D
pa to ti je neki prvi koji se pojavio, jedan jedini, u casici, imao je ljubicastu folijicu. mrzela sam ga iz dna duse.
^^to imam, al to nije ono sto kingmejkerka pominje. ovo njeno sokocalo su gradele, je l da kingmejkerka?
pa nije, ima dno. zrtvovacu se, poseticu staramajku i uslikacu!iju, sta ste vi sad meni rekli... da ne znam sta su gradele... iju, pa zar da me dirnete u dalmatinsko korijenje...
Link to comment

Jel' ima neki trik da u gasnoj rerni mogu da se koriste sve one "gumirane" chantre za pecenje kishova i proje i slicno?? Ja nisam to uspeo da ispratim pa sam posle prvog 'paljenja' digao ruke (od rerne)...

Link to comment

niiiiiiiiiiiije bezukusan, mada gde god sam ga ovde kod nas probao bio je vaistinu odvratan. u madjarskoj je disaster, u slovackoj je ok, a u ceskoj savrsen.

Link to comment
Jel' ima neki trik da u gasnoj rerni mogu da se koriste sve one "gumirane" chantre za pecenje kishova i proje i slicno?? Ja nisam to uspeo da ispratim pa sam posle prvog 'paljenja' digao ruke (od rerne)...
jesi pogledo na guglu :Dako pise na njemu da moze u gasnu, onda moze, u suprotnom ne. ja to nisam koristila, al nekako nagadjam da je bitno zastititi ga od direktnog uticaja vatre pa mozda da ga stavis u neku metalnu tepsiju ili nesto slicno sto ide u rernu. al ako se topi na temperaturi nizoj od one koju razvija gasna rerna, onda ni to ne vredi.
Link to comment

posto ne mogu vise da vucem posudje tamo-vamo, treba mi info gde u beogradu mogu da se kupe ti tucani rebrasti grill tiganji.i jos jedno pitanje, imam tucani tiganj na kom sam primetila crvenkaste tragove rdje i od tad ga ne koristim :unsure:. jel to sad nije preporucljivo za upotrebu, otkud znam sta sve moze da se zalepi za hranu? ili paranoisem? i kako to da saniram, ako moze ikako?

Link to comment

celicna cetka ili zica resavaju problem kod tucanog ili celicnog posudja..ako duze vreme ne koristis takvo posudje treba ga tanko premazati svinjskom mascu pa nece da rdja..

Link to comment

znaci, ja tom cetkom necu jos dublje razdrljati tu rdju po tiganju?u pravu si, nije se dugo koristio i sledeci put kad sam ga uzela, videla crvenkaste fleke.

Link to comment

neces razdrljati, al ako je rdja dublje uhvatila na tim mestima ce ti mozda ostati udubljenje..

Edited by Takanohana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...