Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

cekaj zar nema neki broj ti ga pozoves i dodje cika sa bocom na plecima sve ti namesti ti platis on ode i tako u krug..nama je pre par godina krenuo negde da curi (brzo se oseti). probali smo to sa sapunicom ali nisu se pojavljivali mehurici pa je ostalo da zovemo majstora a ono smo skroz zavrnuli i tako sve vreme stoji.bas me lepo prodrma ovaj skrec na vatrici da to konacno uradim, kad smo presli na bekap struju bili smo bas smoreni ali se navikli i zaboravili!

Ti sigurno gasiš bojler kad se tuširaš?
da :D Edited by prima
Link to comment

a jel ta boca bez cike koji je zavrsava nesto mnogo jeftinija?prvi put cujem da sve sam treba i mislim da ne bih smela.

Edited by prima
Link to comment
Ti sigurno gasiš bojler kad se tuširaš?
ne gasim ga nikad.
Sutra idem po bocu, nećete vi mene jebati!
nemoj po bocu, jebacemo te ruzno.
prvi put cujem da sve sam treba i mislim da ne bih smela.
ne moras sve sama, al nije to roket sajens, ako cu to da menjam svaka tri meseca sto ne bih naucila. lakse mi nego da gledam majstore po kuci. a i vise verujem sebi. Edited by cmrlj
Link to comment

od mene isto glas za plin. sve sam probala, i struju i plin i ravnu plocu, indukcionu, sve. gas rula zbog brzine. cak sam se navikla bila i na gasne rerne, jeste da sam par jela sprzila duz tog procesa ucenja, ali sad kad zabrojliram a gasni plamen sikne ko iz rakete pri lansiranju, pa onako zasisti pakleno, a tebi drago sto nisi unutra.

Link to comment
od mene isto glas za plin. sve sam probala, i struju i plin i ravnu plocu, indukcionu, sve. gas rula zbog brzine. cak sam se navikla bila i na gasne rerne, jeste da sam par jela sprzila duz tog procesa ucenja, ali sad kad zabrojliram a gasni plamen sikne ko iz rakete pri lansiranju, pa onako zasisti pakleno, a tebi drago sto nisi unutra.
ah, gasna rerna. item mojih snova. neka, ima vremena. K6FFG.jpg Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ah, gasna rerna. item mojih snova. neka, ima vremena. K6FFG.jpg
ja nisam sklona totemizovanju predmeta, ali jaga pecena 10 sati na tihoj vatri u el. rerni mi nikad nije kao ona iz gasne. dal je do rerne ili do mesa, ili do kombinacije - ne znam.a unutrasnjost dok radi izgleda tako da bi se cmrlj odsekla od straha.prodaje li se to kod nas?ova na slici je neki americki model, oni prave sve u xxl velicini.
Link to comment

ne ne, ovo je profesionalna* italijanska, full nerdjajuci celik, teska 200 kila :) i kosta pola meleona dinara.*tj vodi se kao profesionalna, mada cenim da je ovo ipak nesto za ozbiljne privatne gourmet kuhinje i bas male restorane...posto su rerna i gasna ploca spojeni u jedan kabinet

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

aha. meni americki standardi za kucne uredjaje mnogo vise odgovaraju. posle njih, kad otvoris rernu standardne evropske dimenzije, kao da si otvorio neku mracnu rupu u zidu. frizider isto.

Link to comment
od mene isto glas za plin. sve sam probala, i struju i plin i ravnu plocu, indukcionu, sve. gas rula zbog brzine. cak sam se navikla bila i na gasne rerne, jeste da sam par jela sprzila duz tog procesa ucenja, ali sad kad zabrojliram a gasni plamen sikne ko iz rakete pri lansiranju, pa onako zasisti pakleno, a tebi drago sto nisi unutra.
nove kućne rerne sad imitiraju gasne savršeno, nardi npr. a i njihove ploče su brze kao plin, bar one dve ekspresne ringle. šporeti i rerne na gas bili bi super samo kada bi postojala prava gasna instalacija u zgradama pa se lepo prikačiš na zid, ovako najviše mi nedostaje mesto za kabastu bocu, jer uvek taj prostor može da se iskoristi za nešto drugo.
Link to comment

americka rerna mora da bude dovoljno velika da nahrani amerikance, a to nije lak zadatak. meni je najbolji onaj sporet na kome kuva badi valestro, ima gril na vatru u sredini, to mi bas nedostaje u zivotu.Dcs_48_Inch_Gas_Range_With_Grill.jpg

Link to comment

uf, taj gril isto vlada. al' za siromahe ima ona varijanta koja izgleda samo kao dno, moze na plinu da se koristi sasvim dobro, ali mora i fantasticno da se pere, da ne bi dimilo. kad razmislim, mozda je sto se pranja tice i jednostavniji za koriscenje. imaju to i moja keva i tetka, stvarno je dobro.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...