Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ma nasao sam na nekim Men's health stranicama kao neke zdrave sejkove i resio da to pravim ubuduce, da se zanimam, pa mi je zato doslo da uzmem neki blender. Ima kevu neku Bosch seckalicu od recimo ~5 000din ali je nije nikad ni koristila i cenim da to ne sljaka isto kao blender, nije ista stvar valjda. Mogao bih da dam i tih 30 000 ali stvarno ne vidim potrebu posto nisam od zahtevnih korisnika, iako se ovamo u tekstovima pominje i badem :D Dakle, mleko + badem + banana + med + jos nesto sto sam zaboravio, to bi bio jedan primer a verujem i da je sve ostalo na taj fazon, jako jednostavno. Mozda za te potrebe moze da se nadje i nesto malo jeftinije, ako je moguce :D

Link to comment

Ako je to onaj gde su nozevi na stapicu i koji se pritisne odozgo, za jednostavne stvari je isti kurac, a bolji je za seckanje na suvo. Koristi njega.

Edited by Venom
Link to comment

ma daj gli, ne zezaj, gde na ovo da bacaš pare, ovo je obična seckalica

 

ako ti treba blender (a treba, po onome što si napisao), kupi blender

možeš i onaj nutribulit, verovatno radi pos'o a nije preterano skup

ali mislim da je on malo izvikan, treba malo potražiti , verujem da ima sličan a za manje para

Link to comment

ma daj gli, ne zezaj, gde na ovo da bacaš pare, ovo je obična seckalica

 

Za obicne sejkove sasvim ok. S ovim modelom je jedini problem sto je previse mali, pa je pitanje da li je napravljen da radi i za npr. smrznuto voce.

 

Elem, Zli, tj. Gli, probaj kad vec imas u kuci, pa ako ne valja kupi nesto drugo. Najbolje sad sedam dana gledaj na sta ces da bacis pare, kupi, koristi jednom i ostavi u kuhinji (kao otprilike tvoja keva).

Link to comment

ma daj gli, ne zezaj, gde na ovo da bacaš pare, ovo je obična seckalica

 

 

Pa ne bacam sad, to sam joj vec kupio kad sam se jednom vratio punih dzepova iz kladionice, kao bilo neko snizenje... uzeo i sigurnosna vrata i svasta jos nesto, kao i svaki put kad nakockam neke pare, no to je vec moj problem :D Dakle, seckalicu vec imamo, samo nije nikad koriscena a ja hocu da kupim pravi blender.

 

Idem na ovaj sajt eponuda.rs pa cu da citam iskustva ljudi, uzecu nesto do 100e i to je to, ne treba mi da pravi kokosovo i bademovo mleko nego obicno smutije i sejkove za nas kvazi sportske tipove.

Link to comment

Interesantan noz.Na sajtu stoji da ima konveksnu ostricu tako da treba obratiti paznju kod ostrenja.Plus je sigurno jako tvrd, sto je super dok ne moras da potrosis dobro vreme i koncetraciju da ga naostris.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...