Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

deco, kupila juce gril tiganj u Coin Casi, nije cast iron no cast aluminum, pa me malo zbunilo sto medj' uputstvima pise i "ne grejati prazan sud", pa kako da ga zagrejem za pripremu hrane ako ne ugrejem prazan tiganj prvo?

 

inace znam da se ovde pisalo o tim cast iron gril tiganjima (mrzi me da se bakcem sa ubacivanjem kvacica ovde pa mi smesno da napisem da je od tucanog celika), gde smo bese rekli da ih ima, gde se mogu kupiti?

 

ima ovde

Link to comment
  • 3 weeks later...

Verujem da je neko vec pisao o ovome sto hocu da pitam ali ne mogu da listam milion strana, jbg. Treba mi preporuka za neki dobar blender. Pare nisu problem ali recimo da mi ne treba neki svemirski nego korektan, da mogu da pravim ove neke fensi smutije, vocne sejkove i ostale zajebancije koje idu uz vezbanje i kao zdrav zivot. Dakle, najbolji odnos cene i kvaliteta mi treba.

Link to comment

Ili sam corav ili ga nema po domacim sajtovima, ne vredi. Samo ove poznate marke tipa Philips, Bosch i slicne, i razne nepoznate ali nema tog tvog Nindze.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ja sam kupio neki od 30 evra i za to sto tebi treba radi pos'o. Za neke finije stvari nije (bademi npr.), ali voce, smrznuto voce radi bez vecih problema. Najjednostavniji moguci, mada nema kod nas. Zavisno od cene gledao bih da nema hiljadu prekidaca za hiljadu funkcija od kojih nijedna ne radi kako treba, koliko je cimanje da se ocisti itd. Ja sam moj uzeo i zato sto je imao posudu od stakla, uglavnom su plasticni.

Link to comment

Onaj nutri bulit sto ona baba reklamira je meni do jaja. Mislim da nije toliko do snage i da su verovatno svi sada dovoljno dobri za konkretan posao, ali na kraju je (barem meni) najbitnije koliko se lako pere. Od toga bukvalno i zavisi koliko ga koristis jer ako je cimanje onda gledas da pojedes nesto drugo. Ovo je napravljeno bas bas zgodno za moje pojmove i sredis sve za 2 minuta posle.

Link to comment

ja imam ovakav

jede malu decu 

 

jeste skup, ne bih ga kupila da sam davala gotove pare, ali to nam bilo nešto kao honorar

 

ed.

i da, isto se lako pere

Edited by dùda
Link to comment

Ja za trijes soma kupim i blender i kosilicu i malu motornu testeru, i sve radi pos'o. Jbt. Kontam da ti ovo treba ako imaš radnju koja prodaje smutije i šejkove

Edited by banatjanin
Link to comment

i da, sa ovakvim blendereom recimo možeš da praviš bademovo mleko bez ikakvih problema

ima to svojih prednosti, pogotovo ko ne pije ove smutije sa mlekom i jogurtom

Link to comment

Kad sameljes bademe i dobijes polutecni namaz, to je fakat prava stvar. Probao sam s mojim i nema sanse, tako da je 'radi posao' relativna stvar. Ali nisam siguran da vredi 10x vise para. S druge strane, ako je stvarno dobar, moze da ustedi nekoliko aparata, tako da ono... nisam pametan! :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...