Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

zahvaljujem!

 

moje bavljenje slucajem ipak nije bilo beskorisno, jos sam pride saznao da novi dihtung kosta 300 dinara u ovlascenom servisu, upola jeftinije nego na ebayu!

Link to comment

Ja se na kraju one rasprave od pre par strana odlucio za ovaj: http://www.tehnomanija.rs/blenderi/bosch-blender-mmb-64g3m.html

 

Za sad, posle 2-3 meseca ili koliko vec, utisci jako pozitivni. Koristi se u proseku svaki drugi dan, melje sve zivo, tih je dosta... jedino sto nisam koristio onaj filter za sokove jer volim da bude onako malo gusce, sa tom pulpom ili kako vec. Probacu i to, ne sumnjam da sljaka savrseno. Onaj drugi dodatak ni ne znam cemu sluzi, onaj mali plasticni :D Pise tamo nesto ali me mrzi da citam, jebem li ga.

Link to comment
  • 2 weeks later...

to bi trebalo da sluzi da se pravi pena od mleka. sipas u to hladno ili toplo(mada bolje ako je skroz vruce) mleko i krenes da ga tuces povlacenjem te mutilice gore dole

Link to comment

To je za kafu. Prelijes kafu vrucom vodom i onda stisnes odozgo da sklonis mulj. Mada, sto da ne, moze da se bude kreativan i sa cajem i mlekom (ovo zvuci kao nesto sto bi Jaganjac rek'o).

Link to comment

e opravili mi seckalicu u Gorenju,doduse stavili su polovni deo da mogu da koristim a kao narucili su novi pa ce da me zovu da stave..i tri puta mi je cova ponovio da mehanicki kvarovi  ne podpadaju pod garanciju ali eto sredicemo nesto..pa sto mi to ponavljas,ili sredi ili nemoj..ne razumem..

Link to comment

Hvala ljudi. Pretpostavljao sam da je za kafu al kad sam ga guglao izlazilo mi je kao cajnik. 

 

Cak mislim da smo nekada davno i petljali sa kafom pa stoji godinama zaboravljen.

Edited by katamaran
Link to comment

e opravili mi seckalicu u Gorenju,doduse stavili su polovni deo da mogu da koristim a kao narucili su novi pa ce da me zovu da stave..i tri puta mi je cova ponovio da mehanicki kvarovi  ne podpadaju pod garanciju ali eto sredicemo nesto..pa sto mi to ponavljas,ili sredi ili nemoj..ne razumem..

e bre ajvi, trazi covek da ga castis :D

Link to comment

e bre ajvi, trazi covek da ga castis :D

 

 

znam ali nismo bili u takvom odnosu tj. sa tim majstorom  sam pricala telefonom a nikad ga nisam videla nego sam primopredaju vrsila sa nekim ustogljenim sto radi za deskom,napred u servisu i jadan prvi prima sve nadrkane korisnike i salve njihovog gneva...a i boli me ako moze  neka opravi ako ne moze nista,sta cu mu ja..

Link to comment

sklonis poklopac, sipas kafu u posudu, ulijes vrucu, ali ne kljucalu vodu. malo promesas, stavis poklopac i pritisnes blago, tako da ti lagano klizi na dole. treba krupnije mlevena kafa, i veca kolicina iste da se dobije pristojna kafa. meni je mera osam supenih kasika.

Link to comment

sklonis poklopac, sipas kafu u posudu, ulijes vrucu, ali ne kljucalu vodu. malo promesas, stavis poklopac i pritisnes blago, tako da ti lagano klizi na dole. treba krupnije mlevena kafa, i veca kolicina iste da se dobije pristojna kafa. meni je mera osam supenih kasika.

 

pa kolicinski se svede na isto kao kad pravis ekspres. u tu vuspra stane litar vode, zamisli koliko bi ti kafe trebalo za litar espresa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...