Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

pa rekla sam ja jos na pocetku  :fantom:

 

a ja moju seckalicu jos i ne koristim,evo sad u poslednjih nekoliko dana intenzivnije za te smrznute banane

 

 

jesu ti sredili u garantnom roku?

Edited by ivy
Link to comment

Ma nisam ni nosio, zalepio epoksijem... Imao sam identičnu situaciju sa ranijom posudom od blendera, i prošla je tako pukla kad sam pravio puter od kikirikija (i sad sam pravio isto) :lolol:

Link to comment

pa treba kupovati blendere sa staklenom posudom, barem to je no brainer.

 

ja sam nasao zasto mi blender curi, hvala onome ko je rekao da proverim da li fali neki deo. naravno da fali, otvorio sam uputstvo i ladno nema tog dela koji dodje na dno i zadihtuje. kapiram da ce, ako ceo blender kosta 100e, taj deo kostati jedno 20-30 ali jbga sad, moram ga dovesti u red.

Link to comment

Pa to i pričamo poslednih par strana oduvek: imaš izbor između jeftinog i kvalitetnog, pa ko šta voli/može da priušti...

Ova konkretna sprava je u stvari kupljena kao štapni mikser, seckalica i mutilica su samo added value, mada sam se ja konkretno navukao na ovo postolje gde sve stoji na jednom mestu :lolol:

 

41362.png

 

Posle sam ga pohvalio i Ivy, ostalo je istorija :lol:

Link to comment

a jbga,kod mene je prevagnula snaga (sta cu kad volim  :wub: )

 

i to sto trenutno zivim u garsonjeri i nemam mesta za svaki aplajans posebno,

super on mene sluzi osim tih smrznutih banana..drzim se od sad skuvanog/svezeg voca i povrca,plastika je plastika ipak

Link to comment

Pa to i pričamo poslednih par strana oduvek: imaš izbor između jeftinog i kvalitetnog, pa ko šta voli/može da priušti...

Ova konkretna sprava je u stvari kupljena kao štapni mikser, seckalica i mutilica su samo added value, mada sam se ja konkretno navukao na ovo postolje gde sve stoji na jednom mestu :lolol:

 

41362.png

 

Posle sam ga pohvalio i Ivy, ostalo je istorija :lol:

 

pa ovo nije blender, nisam pratio od pocetka. ja sam otprilike pre mesec i po uzeo ovakav secko od gorenja i to samo na racun snage motora od 850w, mogu vec sada da kazem da je to najbolja seckalica koju sam imao (sad nisam neki reper, uglavnom sam kupovao neke nemacke igracke od krupsa koje su bolje od raznih moulinexa i slicnog ali realno nisu nista posebno). rekao bih po obliku drske i dva dugmeta za dve brzine da je u osnovi isti uredjaj samo je tvoj nesto bolje spakovan. 

Link to comment

a jbga,kod mene je prevagnula snaga (sta cu kad volim  :wub: )

 

i to sto trenutno zivim u garsonjeri i nemam mesta za svaki aplajans posebno,

super on mene sluzi osim tih smrznutih banana..drzim se od sad skuvanog/svezeg voca i povrca,plastika je plastika ipak

 

 

cek cek vi ovaj secko element koristite kao blender?  :fantom:

 

dobro™

 

PS. dobro sad vidim kako je pocela prica, ignorisite. smrznute stvari samo u staklene posude, to je bar jasno, i uredjaje koji imaju mod za lomljenje leda.

Edited by yolo
Link to comment

To Ajvi krcka zaleđeno, ja samo orašaste plodove pretvaram u pastu :fantom:  (naravno da će da nam traje mesec dana :lolol: )

 

Inače ovo postolje je takođe kurac živi, zato što ima 35 grama, a štapni je težak ko tuč, pa se lako prevrće.

Kabl ima potpuno svoju volju, krut je, i kako god ga spakuješ, on se odmotava u svoje zapamćeno stanje.

Sve u svemu, lepo im je to neko izdizajnirao, al' sumnjam da su obavili testove kako se stvar ponaša u životu...

 

Edit: al' zato majonez muti za manje od minut!

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

a zamisli da majonez nisam jos pravila  :lolol:

ali sad ga ni ne jedem,tacno ne znam sta bih sa njim..mozda neki ajoli je jedino sto mi pada na pamet

 

mene dobro sluzi..stapni je super,muckalica nije normalna koliko brzo muti belance(nije bas za ozbiljnija mucenje) jednom mi je ispala iz lezista ali sam mutila neko testo jbga,seckalica super pravi pastete i pesta..ugl ispunjava moje jednostavne potrebe..

 

 

sad me malo strah i ne znam da li bi seckalica seckala sirovi karfiol?

Link to comment

To Ajvi krcka zaleđeno, ja samo orašaste plodove pretvaram u pastu :fantom:  (naravno da će da nam traje mesec dana :lolol: )

 

Inače ovo postolje je takođe kurac živi, zato što ima 35 grama, a štapni je težak ko tuč, pa se lako prevrće.

Kabl ima potpuno svoju volju, krut je, i kako god ga spakuješ, on se odmotava u svoje zapamćeno stanje.

Sve u svemu, lepo im je to neko izdizajnirao, al' sumnjam da su obavili testove kako se stvar ponaša u životu...

 

Edit: al' zato majonez muti za manje od minut!

 

 

moja posudica ima na dnu gumeno dno sa povrsinom koja dihtuje i prakticno zalepi spravu. doduse moja radna ploca je od inoxa ali verujem da bi zalepilo i za drugi materijal.

Link to comment

stapni je super, muckalica nije normalna koliko brzo muti belance, seckalica super pravi pastete i pesta..

+1 

sad me malo strah i ne znam da li bi seckalica seckala sirovi karfiol?

Ma ako ja napravim pastu od kikirikija, karfiol je smejurija, neće ni osetiti...

 

moja posudica ima na dnu gumeno dno sa povrsinom koja dihtuje i prakticno zalepi spravu. doduse moja radna ploca je od inoxa ali verujem da bi zalepilo i za drugi materijal.

Nene, i ovde obe posude imaju removable gumeno dno protiv klizanja, ali je ovaj stalak, na kome ti svi delovi stoje kad ih ne koristiš, kurac od ovce...

Link to comment

ja popravih svoj blender, taj neki dihtung se nesto nije bio dobro namestio, prezivesmo test kafe frape bez prskanja svuda naokolo

Jesam ti rekao!

Ja sam tako precvikovao gumeni prsrten kad sam ga loše namesrtio i navijao na silu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...