Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ja imam ozbiljnu frku od ekspres lonca, ne želim to blizu sebe.

 

zašto ?

pa ne mož' tu ništa da se desi, to o eksplozijama ekspres lonca su urbane legende  :D

Link to comment

kupus je vrh. koliko može da bude, jer je kupus u pitanju.

 

e

i suljpa, ako nećeš da ti smrdi u kući

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ma sva koja zahtevaju dugo kuvanje, čak i supa ispadne dobra ako se nema vremena a nećeš onu nes varijantu.

Realno jedan od većih doprinosa fizike svakodnevnom životu!

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

tek pre neki dan sam otkrio koliko je ovo korisna stvar u kuhinji, a i u ostatku kuce  :isuse:

zasad ih koristim da brzo i cvrsto zatvorim otvorene kese, videcu da li cu otkriti jos neku svrhu za ove stipaljkice 

 

71386_1.jpg

Link to comment

ja imam neki svapski vulgaris ekspres lonac koji sam recimo kupio u nekoj radnji tipa tschibo

radio je OK neko vreme ali sada vise guma ne moze da izdrzi visok pritisak pa mi se x puta desavalo da mi na jednom mestu probije pritisak. realno bi trebalo da kupim novi dihtung ali se nisam time bavio, moracu da prostudiram ebay. jel neko imao slicne probleme?

Link to comment

tek pre neki dan sam otkrio koliko je ovo korisna stvar u kuhinji, a i u ostatku kuce  :isuse:

zasad ih koristim da brzo i cvrsto zatvorim otvorene kese, videcu da li cu otkriti jos neku svrhu za ove stipaljkice 

 

 

ja za zatvaranje kesa (uglavnom onih nekih u kuhinj) koristim ove fekelmanove i baš mi  je korisno pomagalo

Zatvaraci-stipaljke-za-kese.gif

 

ed.

gazo, svaka radnja koja prodaje ekspre lonce, uglavnom prodaje i te dihtunge, samo treba da znaš veličinu.

Edited by dùda
Link to comment

ja imam neki svapski vulgaris ekspres lonac koji sam recimo kupio u nekoj radnji tipa tschibo

radio je OK neko vreme ali sada vise guma ne moze da izdrzi visok pritisak pa mi se x puta desavalo da mi na jednom mestu probije pritisak. realno bi trebalo da kupim novi dihtung ali se nisam time bavio, moracu da prostudiram ebay. jel neko imao slicne probleme?

pa pomenuo sam negde iznad da tu gumu treba posle par godina menjati.lako je kod metalcevih modela,ljubazni su i posalju ti novu ali za tvoj slucaj mozda jedino ebay pomaze.tesko da ces naci isti model kod nas,jer nije samo precnik bitan vec i sama konstrukcija dihtunga

Link to comment

ja za zatvaranje kesa (uglavnom onih nekih u kuhinj) koristim ove fekelmanove i baš mi  je korisno pomagalo

Zatvaraci-stipaljke-za-kese.gif

 

ed.

gazo, svaka radnja koja prodaje ekspre lonce, uglavnom prodaje i te dihtunge, samo treba da znaš veličinu.

Meni pre nekoliko godina doneli ove stipaljke iz inostranstva kad ih ovde jos nije bilo.Bio sam sumnjicav ali do jaja su...Verovatno ih sad vec ima i po plasticarama...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...